iŞKUR TTK işçi alımı başvurusu başladı mı 2023

iŞKUR TTK işçi alımı başvurusu başladı mı 2023

TTK 2 bin işçi alımı başvurusu başladı mı? TTK işçi alımı başvurusu nasıl yapılacak? İşçi alımı başvurusu ne zaman başlayacak?

İŞKUR İlanları 11 Eylül 2023 08:09 0
iŞKUR TTK işçi alımı başvurusu başladı mı 2023

İŞKUR TTK 2 bin işçi alımı başvurusu başladı mı?

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Alparslan Bayraktar geçen hafta yaptığı açıklamada TTK'ya 2 bin işçi alımı yapılacağını söyledi.

Bu açıklamadan son da adaylar, başvuruların bu hafta başlamasını bekliyordu. Başvurunun başlamasını bekleyen adaylar, İŞKUR üzerinden TTK işçi alımı başvurusu başladı mı? Başvurular nasıl yapılacak? TTK 2 bin işçi alımı başvuru şartları nedir? TTK 2000 işçi alımı hangi kadrolara olacak? şeklinde soruların cevabını aramaya başladı. Biz de finans7 olarak bu yazımızda söz konusu işçi alımının başvurusu hakkında detaylı bilgilere yer verdik.

Yeni hafta başladı ancak İŞKUR resmi internet adresi üzerinden TTK işçi alımı başvurusu hakkında herhangi bir duyuruya yer verilmedi. TTK işçi alımı başvurusu bu hafta başlamadı. İşçi alımı başvurusunun önümüzdeki hafta başlaması bekleniyor. Başvuru ekranı açıldığında haberdar olmak için Finans7.com mobil uygulamasını aşağıdaki linklerden ücretsiz indirin:
Android için > TIKLAYIN
İOS için > TIKLAYIN
Huawei İçin > TIKLAYIN

Yorumlar (0)

Seç