İŞKUR ile 81 ilde 5 bin 666 temizlik görevlisi alımı yapılacak: İşte başvuru 2023

İŞKUR ile 81 ilde 5 bin 666 temizlik görevlisi alımı yapılacak: İşte başvuru 2023

İŞKUR üzerinden yapılan son dakika açıklamasında 5 bin 666 temizlik görevlisi kadrosunda çalıştırılmak üzere personel alımı yapılacağı açıklandı.

İŞKUR İlanları 18 Mayıs 2023 21:22 11
İŞKUR ile 81 ilde 5 bin 666 temizlik görevlisi alımı yapılacak: İşte başvuru 2023

İŞKUR 5 bin 66 temizlik personeli ve işçisi alımı yapıyor.

Türkiye İş Kurumu resmi internet adresi üzerinden bir son dakika açıklaması yapıldı ve temizlik görevlisi ve temizlik işçisi kadrosunda çalıştırılmak üzere en az ilkokul mezunları içinden 5 bin 666 personel alımı yapılacağına yer verildi. Bizde bu yazımızda "https://esube.iskur.gov.tr/" internet adresi üzerinden yayımlanan ve başvurusu başlayan temizlik görevlisi alım ilanlarının başvuru detaylarına yer verdik.

İŞKUR TEMİZLİK GÖREVLİSİ ALIMI DUYURUSU

İŞKUR üzerinden yayınlanan temizlik görevlisi kadrosuna 5 bin 666 personel alımı yapılacağı görülüyor. Kontenjan dağılımı ise şu şekilde;

  • Beden İşçisi (Temizlik)    715
  • Temizlik Görevlisi    4918
  • Temizlik Görevlisi (Hastane)    23
  • Temizlik Hizmetleri Proje Müdürü    2
  • Temizlik İşçisi (Elle - Cadde, Sokak, Park vb.)    8

TEMİZLİK GÖREVLİSİ BAŞVURU ŞARTLARI

İŞKUR temizlik personeli kadrolarına yapılacak personel alımına başvuru yapacak adayların aşağıdaki genel şartları taşıması gerekmektedir:

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak,

Türkiye İş Kurumuna kayıtlı olmak, kayıtlı değilse kayıt yaptırmak,

Alınacağı görevi yapmasına engel herhangi bir bedensel sağlık sorunu olmaması,

Verilecek görevi hakkıyla yapacak,

Kendisine verilen alanı titiz şekilde temizleyecek,

Erkek adaylar için askerlik çağına henüz gelmemiş, askerlik çağına gelmişse askerlik hizmetini yapmış ya da tecilli olması,

Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek.

BAŞVURU

İŞKUR üzerinden yayınlanan personel alımlarına baktığımızda başvuru yapmak isteyenlerin aşağıdaki adımları takip ederek başvurusunu internet üzerinden yapması gerekmektedir: İşte adım adım başvuru anlatımı:

Linke tıklayın. Daha sonra açılan sayfada iş arayan kısmından giriş yapın. Giriş yaptıktan sonra karşınıza çıkan ekranda İŞ İLANLARI yazan yere tıklayın. Son olarak iş arama sayfası karşınıza çıkacak.

Yukarıdaki gibi aradığınız pozisyon yazan kısmına , başvuru yapmak istediğiniz kadroyu yazın ve ARA butonuna tıklayın. İlanlar aşağıda sıralanacaktır. Kadın erkek memurlar bu sayfada >>> TIKLA TAKİP ET

Finans7.com I Ankara

Yorumlar (11)

Seç


Ziyaretçi 19 Gün Önce
Aynı şekilde bakıyorum alım görünmüyor
Ziyaretçi 19 Gün Önce
Ulan dinsiz imansızlar şu depremzedelere bir kere olsun şartsız şurtsuz istihdam sağlayın. Bu insanlar herşeyini kaybetti evi Yok işi Yok per perişan. Hiç değilse üç yıl beş yıl çalışıp kendilerini toparlayacak kadar iş imkanı sağlayın.
Ziyaretçi 19 Gün Önce
Belediye şirket işcilerinede kadro istiyoruz hic bir haklari olmadan çalisiyorlar lütfen duyun sesimizi belediye sirket işçileride sürekli kadro gelsinn
Ziyaretçi 20 Gün Önce
Hatay Antakya,Typ sürekli çalışmak istiyoruz,
Ziyaretçi 20 Gün Önce
Hatay Antakya.Typ sürekli çalışmak istiyoruz