iŞKUR 5287 temizlik görevlisi alımı başvurusu nasıl yapılır?

iŞKUR 5287 temizlik görevlisi alımı başvurusu nasıl yapılır?

İŞKUR üzerinden yayınlanan son dakika açıklamasında 5287 temizlik görevlisi alımı yapılacağına yer verildi. İlanın başvuru bilgileri yazımızda.

İŞKUR İlanları 19 Kasım 2023 0
iŞKUR 5287 temizlik görevlisi alımı başvurusu nasıl yapılır?

İŞKUR'dan 5287 temizlik görevlisi alımı yapılıyor.

iŞKUR üzerinden yayınlanan son dakika açıklamasında temizlik görevlisi kadrolarında çalıştırmak üzere özel sektöre çok sayıda personel alımı yapıldığına yer verildi. Peki söz konusu ilanlara nasıl başvuru yapılabilir?

Türkiye İş Kurumu'nun iş ilanlarını yayınladığı portalı olan esube.iskur.gov.tr adresine baktığımızda temizlik personeli alımı yapılacağı görülüyor. Farklı kadrolara yapılan personel alımında başvuru bilgileri finans7.com'da.

HANGİ KADROYA KAÇ KİŞİ ALINACAK?

İŞKUR'un resmi internet adresi esube sayfasına baktığımızda temizlik görevlisi kadrolarına yapılan alımların şu şekilde olduğu görülüyor:

Beden İşçisi (Temizlik) kadrosuna 716 kişi alınacak.
Laboratuvar Temizlik İşçisi kadrosuna 1 kişi alınacak.
Temizlik Görevlisi kadrosuna 4558 kişi alınacak.
Temizlik Görevlisi (Hastane) kadrosuna 8 kişi alınacak.
Uçak Temizlik Görevlisi kadrosuna 4 kişi alınacak.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NEDİR?

İlana başvuru yapacak adayların Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması gerekmektedir. İŞKUR'a kayıtlı olan adaylar ile kayıt yapacak adaylardan yapılacak personel alımında adayların sürekli çalışacak olması, yoğun iş temposına ayak uydurabilecek olması, işin gerekliliklerini eksiksiz şekilde yerine getirebilecek olması gibi şartlar aranmaktadır.

BAŞVURU NASIL YAPILACAK?

İlana başvuru yapacak adayların aşağıdaki adımları izlemesi gerekmektedir:

esube.iskur.gov.tr adresine gidin. Bu sayfaya gittikten sonra karşınıza çıkan ekranda iş arayan kısmından giriş yapın. Giriş yaptıktan sonra ise iş ilanları sayfasına gidin. iş arama ekranında MESLEK yazan kısma temizlik yazarak kadro seçimi ve il seçimi yapın. ARA butonuna tıkladıktan sonra ilanlar aşağıda sıralanacaktır. Kadın erkek adaylarla tanışmak ve bilgi alış verişinde bulunmak için >  TIKLA TAKİP ET

Yorumlar (0)
Seçili Yorum Avatarı

Seç


;