İŞKUR 28 bin TL maaşla yurtdışına işçi gönderecek! İşte başvuru formu 2023

İŞKUR 28 bin TL maaşla yurtdışına işçi gönderecek! İşte başvuru formu 2023

Son dakika: İŞKUR üzerinden yurt dışı işçi alım ilanı yayımlandı. İşçi alımına ilişkin başvuru detayları haberde.

İŞKUR İlanları 17 Ocak 2023 14:25 0
İŞKUR 28 bin TL maaşla yurtdışına işçi gönderecek! İşte başvuru formu 2023

2023 yılı İŞKUR yurt dışı personel alım ilanı yayımlandı.

Binlerce kişinin iş bulmasına imkan sağlayan İŞKUR üzerinden yurt dışı personel alım ilanı yayımlandı. İŞKUR resmi sitesinden yapılan açıklamaya göre Etiyopya'da çalıştırılmak üzere yüksek maaşla personel alımı yapılacağı açıklandı. Bizde bu haberimizde ilan ile ilgili başvuru detaylarına yer verdik.

İŞKUR SAYFASINDAKİ İLAN

İŞKUR resmi sayfası esube kısmında yurt dışı iş ilanları kısmına baktığımızda 1 işçi alımı yapılacağına yer verildiği görüldü. HD MOBİLYA DIŞ TİCARET SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ adlı kuruluş tarafından yayımlanan ilanda alınacak personellerde aranan şartlara yer verildi.

Duyuruya baktığımızda 1 erkek personel alınacağı görüldü. Yapılacak iş ise "Etiyopya Ülkesinde yer alan fabrikada çalıştırılmak üzere tercihen askerliğini yapmış, pasaportu olan Kenar Kapamacı alınacaktır." şeklinde açıklandı.

BAŞVURU ADIMLARI

İlana başvurular aşağıdaki adımları takip ederek yapılacak.

esube.iskur.gov.tr adresine gidin. Daha sonra iş arayan kısmından giriş yapın. Giriş yaptıktan sonra karşınıza çıkan ekranda İŞ İLANLARI yazan kısma tıklayarak iş arama sayfasına gidin. Bu sayfada aşağıdaki ekranda gösterildiği gibi ÇALIŞMA YERİ kısmında YURTDIŞI  seçeneğini işaretleyip ARA butonuna tıklayın. İlan aşağıda sıralanacaktır. 

ALIMLAR DEVAM EDECEK

İŞKUR üzerinden yurt dışına personel alımı ilanları yayınlanmaya başladı. Diğer ülkelere personel alımı ilanı geldiğinde bildirimle haberdar olmak için TIKLA TAKİP ET

Öte yandan Almanya ve İskoçya personel ve işçi alım ilanları yayımlandı. Başvuru detayları için TIKLAYIN

Finans7.com I Ankara

Yorumlar (0)

Seç