Işın Karaca Eleştirilere Sert Cevap Verdi

Işın Karaca Eleştirilere Sert Cevap Verdi

Plajda sevgilisi ile öpüşürken yakalanan ve eleştirilerin odağında olan Işın Karaca, eleştirilere sert çıkıştı.

Finans Magazin 14 Tem 2022 14:27 0
Işın Karaca Eleştirilere Sert Cevap Verdi

Işın Karaca, hakkındaki eleştirilere cevap verdi.

Şarkıcı Gülşen'in sahnede giydiği cesur kıyafetler hakkında açıklama yapan Işın Karaca, “Şunu söylemem gerekiyor, ben de kız annesiyim. Ben Türkiye’de sanat yapıyorum. Her şeyin dozajını çok net bilmek gerekiyor hayatta. O da belirli bir normun içerisinde bu ülkeye göre hareket etmelidir diye düşünüyorum” ifadelerini kullanmıştı

PLAJDA SEVGİLİSİYLE ÖPÜŞÜRKEN GÖRÜNTÜLENDİ

Gülşen'in sahne kıyafetlerini eleştiren Işın Karaca, geçen gün plajda sevgilisi Can Yapıcıoğlu ile öpüşürken yakalandı.

Bu görüntüye gelen tepkilere yanıt veren Karaca, “50 farklı mesaj kalıbı, gönderilen hesap sayısı 1000. Ücreti 250-500 TL arası. Sonra milleti gaza getirin yazsınlar! Ne pis oyunlar bunlar. Sizin yaratmaya çalıştığınız algıyı yesinler. Her kim dahilse bu manyaklığa hayatta başarılar dilerim! Ruhunuz da kalbiniz de bitmiş. Ben elimde delil olmadan konuşmam. Beni bilen bilir! Bu işi yapsın diye tuttuğunuz o fan kulüp bebeleri de konuşmaya çok meraklı. Bilin istedim. Zira biz çok gülüyoruz. Yazık nelerle uğraşıyorsunuz.”

“Ve sökülmeye artı dökülmeye devam edenler sürüsü… Şahanesiniz, maaşa bağladığınız isim listeleri ve reklam adı altında para transfer dekontları ile yollayayım mı? Para ile aldığınız kötü yorumların faturasının SS’leri bile geldi. Vah vah vah! Biraz iş yapın da onunla analım sizi! Siz yarattığınız algı kadarsınız! Biz söylediğimiz şarkılar kadar olmaya devam edeceğiz. Benim adımı kullanmazsanız sevinirim. Öptüğüm adam da el alem değil 3 yıldır beraber olduğum insan. Sahnede değil, gizli saklı plaj köşelerinde, gözden uzak, ama kameraların yakaladığı bir açı! Yani özel hayatım! Kısacası size ne! Beni daha fazla konuşturmayın. Şiddetle tavsiyem olur.”

“Sefam olsun, yaşasın aşk. Gözlerden uzak, sahneme ait olmayan görüntüler. Kına yakın bebekler, bendeki belgeler adam yakar. Çıkın aradan, yanmayın..”

Yorumlar (0)

Seç