İŞ Bankası'ndan 160.000 TL İhtiyaç Kredisi Fırsatı!

İŞ Bankası'ndan 160.000 TL İhtiyaç Kredisi Fırsatı!

İhtiyaç kredisi çekmek isteyenler için İş Bankası 160.000 TL'lik teklif yapma kararı aldı. İş Bankası'nın ihtiyaç kredisi maliyeti belli oldu. İşte detaylar...

Kredi 12 Kasım 2023 0
İŞ Bankası'ndan 160.000 TL İhtiyaç Kredisi Fırsatı!

İhtiyaç kredisi çekmek son dönemlerde oldukça yaygınlaştı. Yaşanan ekonomik gelişmeler insanları ihtiyaç kredisi çekmeye sevk ediyor. Bütçelerde açık verildikçe bu açıklar ek kaynaklarla kapatılmak zorunda. Bu zorunluluğu yaşayanlar ise çareyi ihtiyaç kredilerinde buluyorlar. Üstelik düşük tutarlı ihtiyaç kredileri de finansal çözüm olmaktan çıktılar. İş Bankası da zorlu koşullarda müşterilere ihtiyaç kredisi ile destek oluyor.

İŞ BANKASI İHTİYAÇ KREDİSİ FAİZİ NE KADAR?

İş Bankası son dönemlerde kredi imkanları ile adından söz ettiriyor. Yapılan faiz artırımları ile tüm bankalar müşterilerin canını yakıyor. Ancak İş Bankası biraz daha makul bir faiz oranı ile ihtiyaç kredisi imkanı sağlıyor. Şu anda İş Bankası'nın güncel ihtiyaç kredisi faizi aylık yüzde 3,74 olarak açıklandı. Bu maliyet ile diğer bankalar karşılaştırıldığında İş Bankası'nın makul bir maliyet talep ettiği ortaya çıktı. Kamu bankaları aylık yüzde 3,95, özel bankalar ise yüzde 5 üzerinde faiz talep ettiği için İş Bankası'nın durumu tam olarak kötünün iyisi pozisyonunda bulunuyor.

CHP hisselerinin Hazine'ye devrinin yeniden gündeme gelmesiyle İş Bankası'nda  kayıp yüzde 2'yi aştı | Independent Türkçe

VADE SÜRESİ KARARI BDDK'NIN!

İş Bankası'ndan ihtiyaç kredisi çekilmesi durumunda bazı vade süreleri uygulanıyor. Müşteriler azami vade sürelerinin sınırlarında ihtiyaç kredisi çekebiliyorlar. Bu sınırları BDDK belirlediği için İş Bankası'nın bunu uzatması gibi bir seçenek bulunmuyor. İş Bankası bundan dolayı 100.000 TL üzeri ihtiyaç kredisini en fazla 12 aya kadar vade ile verebiliyor. Bu vade süresi 13 ay bile olamıyor.

160.000 ESNEK ÖDEME YAPMAK MÜMKÜN!

İş Bankası ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında finansman desteği alan müşterilere bazı esnek ödeme imkanları sunulabiliyor. Müşteriler bu kişiye özel esnek ödeme imkanı hakkında en doğru bilgiye kredi çekme aşamasında ulaşabiliyorlar. Bu imkanı değerlendirenler oldukça kolay bir şekilde kredi geri ödeme süreci yaşayabiliyorlar.

İş Bankası yeni yapıyı açıklamıştı: Çatı şirket için halka arz planı -  Ekonomim

160.000 TL İHTİYAÇ KREDİSİ MALİYET HESAPLAMASI!

İş Bankası müşterilerinin ihtiyaç kredileri aylık yüzde 3,74 oranında faiz ile hesaplanıyor. 12 ay vadeli 160.000 TL ihtiyaç kredisi kullanan müşteriler bankaya aylık 17.911 TL kredi taksiti ödüyorlar. Bu kredinin toplam maliyeti ise 214 Bin TL'yi buluyor.

is-bankasi-ihtiyac-kredisi.jpg

Tüm kredi gelişmelerinden anında haberdar olmak için ücretsiz olan mobil uygulamamızı indirebilirsiniz:

Android için > TIKLAYIN
İOS için > TIKLAYIN
Huawei İçin > TIKLAYIN

Finans7.com I Yusuf Akıncı I Ankara
Yorumlar (0)
Seçili Yorum Avatarı

Seç


;