İş Bankası TROY karta nasıl geçilir?

İş Bankası TROY karta nasıl geçilir?

İş Bankası TROY ödeme sistemine nasıl geçilir? İşte bu konuda gelen son dakika haberi ve troy kart hakkında bilgiler.

Bankalar 13 Kasım 2023 1
İş Bankası TROY karta nasıl geçilir?

İş Bankası TROY nasıl geçilir?

İş Bankası müşterileri, nasıl TROY karta geçiş yapabileceklerini araştırıyor. Peki TROY'a nasıl geçiş yapılır? Kredi kartında Troy ödeme sistemine nasıl geçilir? TROY kart ne demek? İşte gelen son dakika bilgileri.

Son günlerde yaşaan olaylar sonrası vatandaşlar, boykot kampanyası kapsamında TROY'a geçmeye devam ediyor. Her geçen gün işlem hacmi gittikçe artan TROY için son dakika haberi geldi. İş Bankası TROY kart hakkında açıklama yaptı.

İş Bankası tarafından yapılan son dakika açıklamasında TROY banka kartı ile ilgili şu kampanyaları duyurdu:

"979233 ile başlayan Troy Bankamatik kartı ile yurt içinde para çekilebilmekte ve alışveriş yapılabilmektedir. olup 650082 ile başlayan Troy bankamatik kartı ile yurtiçinde tüm ATM ve POS cihazlarında; yurtdışında ise Discover, Diners’s Club logolu Bankamatik ve POS cihazlarında işlem yapabilmektedir.

Troy Bankamatik kartı ile 500 TL ile sınırlı olacak şekilde, 3D olmayan internet işlemleri yapılabilecektir.

650082 ile başlayan Troy kartlarımız ile Discover Diner’s Club amblemi taşıyan herhangi bir ATM'den para çekebilirsiniz.

 TROY Bankamatik kartı ile 500 TL ile sınırlı olacak şekilde, 3D olmayan internet işlemleri yapılabilecektir"

BAŞVURU NASIL YAPILIR?

İş Bankası müşterilerinden TROY karta geçmek isteyenler, bankaya başvuru yaparak ödeme yöntemi altyapısını değiştirebilir ve TROY ödeme sistemine geçebilir. Bankadan konu ile ilgili yapılan açıklamada geçişin mobil uygulama üzerinden ya da banka şubelerinden yapılabileceğine yer verildi.

Siz TROY'a geçebildiniz mi? Aşağıdaki yorum kısmından yazarak kadın erkek diğer vatandaşlarla bilgi alış verişinde bulunabilirsiniz.

Finans7.com | Ankara

Yorumlar (1)
Seçili Yorum Avatarı

Seç


Ziyaretçi 23 Gün Önce
Telefondan İş bankası müşteri hizmetlerini aradım,eveleyip geveledi telefondan geçiş yapamazsınız şubenize başvurun dedi kısacası zora koştu.
;