İş Bankası memur alımı başvurusu 10 Kasım'da sona eriyor

İş Bankası memur alımı başvurusu 10 Kasım'da sona eriyor

KPSS puan şartı aranmadan İş Bankası'na personel alımı yapılacağı açıklanmıştı. Başvurulara kısa süre kaldı.

İş Bankası memur alımı başvurusu 10 Kasım'da sona eriyor

İş Bankası personel alımı başvurusu 10 Kasım'da sona eriyor 2023.

Türkiye İş Bankası tarafından bir son dakika açıklaması yapıldı. Yapılan açıklamada banka bünyesinde istihdam etmek üzere kurumsal müşteri ilişkileri yöneticisi kadrosuna uzman yardımcısı alımı yapılacağı, ilanın başvurusu için son günlere girildiğine yer verildi.

KPSS puan şartı aranmadan banka bünyesine yapılan personel alımında başvurular, banka insan kaynakları sayfası üzerinden özgeçmiş oluşturularak yapılabilecek.

İŞE ALINACAK KİŞİNİN GÖREVİ NE? İŞTE İŞ TANIMI

İşe alınacak personelin yapacağı görevler şu şekilde:

"Kurumsal Şubelerde çalışan Uzman Yardımcısı ekip arkadaşlarımız, kurumsal nitelik ve boyutlardaki firmalara yüksek kalitede hizmet sunmak üzere Kurumsal Müşteri İlişkileri Yöneticisi olarak görev yaparlar. Müşterinin ihtiyaçlarını, içinde bulunduğu sektörün dinamiklerini, müşteriye özgü özellikleri, müşterinin faaliyet, yatırım ve stratejilerini anlayarak yaptığı analizler sonucunda, müşterinin risk/getiri tercihlerini ve ihtiyaçlarını tespit eder; piyasalardaki gelişmeleri izleyerek bunların müşterinin finansal portföyüne olan etkisini gözetir, müşterinin risk ve kazanç düzeyindeki değişimleri inceler. Yönettiği müşteri portföyünün karlılığını yükseltmek, yatırım portföylerindeki revizyonları gerçekleştirmek üzere çalışmalar yürütür"

KİMLER BAŞVURABİLİR?

İlana başvuru yapacak adaylarda aranan şartlar şu şekilde:

Uyruk Şartı
Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak.

Eğitim Şartı
Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren bölümlerinden en geç 31.01.2024 tarihine kadar mezun olmak.

Yaş Şartı
10.11.2023 tarihi itibarıyla 30 yaşını doldurmamış olmak.(10 Kasım 1993 ve sonrası doğanlar başvurabilecektir.)

Yabancı Dil Şartı 
Açıklama penceresinde yer alan ve geçerlilik süresi dolmamış sertifikalardan birine sahip olanlar, İngilizce sınavından muaf tutulur. 2023 yılı içerisinde Uzman Yardımcısı veya Sistem Uzmanı süreçlerinden herhangi birinde İngilizce sınavımızda başarısız olmuş adaylar, bu ilanımıza başvuramazlar ancak aynı yıl içerisinde bu sertifikalardan birini getirmeleri halinde işe alım süreçlerine devam edebilirler.

Erkek Adaylar İçin Askerlik Şartı
Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış ya da en erken 2024 Aralık ayına kadar tecil ettirmiş olmak. Sınav tarihinde askerlik görevini yürütmekte olanların en geç 2023 Kasım ayı içerisinde terhis olacak durumda bulunmaları gerekmektedir.

Sağlık Şartı
Sağlık durumu Türkiye’nin her yerinde görev yapmaya elverişli olmak.

Hizmet Yükümlülüğü
Herhangi bir kurum ya da kuruluşa karşı zorunlu hizmet yükümlülüğü taşımıyor olmak ve kamu haklarından yoksun bulunmamak.

Adli Sicil
Affa uğranmış olunsa dahi, herhangi bir suçtan dolayı hapis cezası almamış olmak.

Katılım
Uzman Yardımcısı alım sınavlarımıza en fazla iki kere katılabilirsin. Aynı anda Uzman Yardımcısı ve Sistem uzmanı süreçlerimizden sadece birine devam edebilirsin. Bu süreçlerde değerlendirme merkezi ve mülakat aşamasında başarısız olan adaylar Uzman Yardımcısı ya da Sistem Uzmanı ilanlarımıza başvuramamaktadır.

BAŞVURULAR İNTERNET ÜZERİNDEN

İlana başvurular internet üzerinden alınıyor. Başvuru yapacakların İş Bankası kariyer sayfasından müracaat etmesi gerekmektedir. İlana başvurular, "https://ik.isbank.com.tr/is-ilani-detayi/kurumsal-musteri-iliskileri-yoneticisi-uzman-yardimcisi-2023UZY18" adresinden alınıyor.

Finans7.com | Ankara

Yorumlar (0)
Seçili Yorum Avatarı

Seç


;