İş Bankası memur alımı: Başvuru ekranı açıldı

İş Bankası memur alımı: Başvuru ekranı açıldı

Türkiye İş Bankası tarafından yayınlanan duyuruda banka memuru alınacağına yer verildi. İlan bilgileri yazımızda.

İş Bankası memur alımı: Başvuru ekranı açıldı

İş Bankası memur alımı yapacağını açıkladı.

Türkiye İş Bankası tarafından bir son dakika açıklaması yapıldı ve bankaya memur alımı yapılacağına yer verildi. Memur alımı için yayınlanan son dakika açıklamasında başvuruların internet üzerinden alındığına yer verildi.

Bankanın Kariyer İK sayfası üzerinden verilen duyuruya baktığımızda bankaya memur kadrosunda çalıştırmak üzere aşağıdaki ilçelerde istihdam edilecek personel alınacağına yer verildi:

"İstanbul ili Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beykoz, Beyoğlu, Çekmeköy, Esenler, Eyüpsultan, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Küçükçekmece, Maltepe, Şişli, Ümraniye, Üsküdar ve Zeytinburnu"

İŞ TANIMI

Peki işe alınacaklar ne iş yapacak? Bu soruya İş Bankası şu şekilde yanıt veriyor: "Şubelerimizde temel bankacılık hizmetlerini yerine getirilmek üzere Memur pozisyonunda görevlendirilecek çalışma arkadaşları arıyoruz"

KİMLER İLANA BAŞVURU YAPABİLİR?

İlana başvuru yapacak adaylarda aranan şartlar şu şekilde verildi:

Uyruk
Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak.

Eğitim
Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren bölümlerden mezun olmak.

Yaş
26.11.2023 tarihi itibarıyla 30 yaşını doldurmamış olmak. (26.11.1993 sonrasında doğmuş olanlar başvurabilecektir.)

Askerlik
Askerlik görevini tamamlamış, muaf ya da 2024 Aralık ayına kadar tecil ettirmiş olmak.

Sağlık 
Sağlık durumu Türkiye’nin her yerinde görev yapmaya elverişli olmak.

Hizmet Yükümlülüğü
Herhangi bir kurum ya da kuruluşa karşı zorunlu hizmet yükümlülüğü taşımamak ve kamu haklarından yoksun bulunmamak.

Adli Sicil
Affa uğranmış olunsa dahi, herhangi bir suçtan dolayı hapis cezası almamış olmak.

Katılım
Daha önce, Bankamızın yaptığı Memur, Operasyon Elemanı, Operasyon Destek Elemanı ve Çağrı Merkezi sınavların herhangi birinin mülakat aşamasında başarısız sayılmamış olmak.

İkamet 
İstanbul ilinde ikamet ediyor olmak.  Belirtilen ilçeler dışında ikamet eden adayların başvuruları dikkate alınmayacaktır.

BAŞVURU NASIL YAPILACAK?

İlana başvurular 26 Kasım 2023 tarihine kadar internet üzerinden alınacak. Müracaatlarını yapmak isteyen adayların "https://ik.isbank.com.tr/is-ilanlari-listesi" adresi üzerinden başvurusunu online olarak tamamlaması gerekmektedir.

Başvurusunu yapanlar, daha sonra iş görüşmesine online olarak alınacak. Görüşmesi olumlu geçenler işe başlamaya hak kazanacak. Kadın erkek adaylar bu sayfada >>> Bilgi alış verişi için  TIKLA TAKİP ET

Yorumlar (1)
Seçili Yorum Avatarı

Seç


Ziyaretçi 11 Gün Önce
Ya bu alımlarda yaş sınırı biraz esnetseniz sanki 30 yaş üstünün beyni çalışmıyor gibi her yerde 30 35 yaş sınırı haksızlık puanımız güzel oldada basvuramiyoruz
;