İş Bankası faizsiz kredi kampanyasını duyurdu 2023
Finans7 Haber
Bizi Takip Edin
App Store Google Play

İş Bankası faizsiz kredi kampanyasını duyurdu 2023

İş Bankası tarafından bir son dakika açıklaması yapıldı. Yapılan açıklamada Ağustos ayına özel faizsiz 10 bin TL kredi başvurusunun başladığına yer verildi.

Kredi 5 Ağu 2023 08:39 0
İş Bankası faizsiz kredi kampanyasını duyurdu 2023

İş Bankası sıfır faizli 10 bin TL kredi veriyor.

İş Bankası resmi internet adresi üzerinden bir son dakika açıklaması yapıldı ve yapılan açıklamada faiz olmadan 10 bin lira nakit kredi verileceğine yer verildi. Biz de finans7.com olarak bu yazımızda söz konusu kredi desteğinin detaylarına yer verdik.

Duyuruya baktığımızda İş Bankası'nın resmi sayfasında krediye ilişkin detaylara yer verildiği görüldü. Bankadan yapılan açıklamada şu ifadeler yer aldı;

"Siz de İşCep’te yer alan “Müşteri Olmak İstiyorum” özelliğiyle İş Bankası müşterisi olun, kredi kartınızla 10.000 TL’ye varan faizsiz Taksitli Nakit Avans fırsatından ve daha birçok ayrıcalıktan yararlanın! "

KAMPANYA DETAYLARI NEDİR?

Kampanyadan 01.08.2023 - 31.08.2023 tarihleri arasında İşCep “Müşteri Olmak İstiyorum” özelliğiyle İş Bankası müşterisi olan ve kredi kartı başvuruları onaylanmış müşteriler yararlanabilecektir.

Faizsiz Taksitli Nakit Avans sadece 3 ay vade için geçerlidir. 

Kampanyadan yararlanmak için, kullanılacak Taksitli Nakit Avans tutarı 300 TL ile 10.000 TL arasında olacaktır.

Sadece İşCep ve Maximum Mobil kanallarından kullanım sağlanabilecektir. 

Kullanılabilecek Taksitli Nakit Avans tutarı, kartın kullanılabilir nakit avans limiti ile sınırlandırılmıştır.

Kampanya kapsamında tanımlanan Faizsiz Taksitli Nakit Avans tutarı, azami 2 seferde ve toplamda tanımlanan tutarı geçmeyecek şekilde kullanılabilecektir.

Kredi kartı başvurusu onaylanan müşteriler, kredi kartının fiziki teslimini beklemeden Maximum Mobil’den kredi kartı limitinin % 50’sini aşmamak koşuluyla 5.000 TL ‘ ye kadar(5.000 TL dahil) kampanya kapsamında faizsiz Taksitli Nakit Avans kullanabilecektir. 

3 aydan farklı vadelerde ve 10.000 TL üzeri tutarlarda geçerli faiz oranları uygulanacaktır.

Kampanya kapsamı İşCep, Müşteri Olmak İstiyorum özelliğinden İş Bankası müşterisi olan ve kredi kartı başvurusu yaparak, başvuruları onaylanan müşteriler için geçerlidir.

Kampanya tanımlamaları her müşteri için kredi kartı başvuruları onaylarını takip eden 7 iş günü içinde yapılacak ve kampanyadan yararlanma süresi 30.09.2023’de sona erecektir.

Her müşteri kampanyadan yalnızca 1 sefer yararlanabilecektir.

Kampanyaya dâhil olan kartlar: İş Bankası Bireysel Kredi Kartları, İş Bankası Ticari Kredi Kartları, (Aidatsız Kredi Kartı, İş Bankası Vergi Kart, İş Bankası Bayi Kart, KGF Kart hariçtir).

İş Bankası kampanya şartlarını değiştirme hakkını saklı tutar.

İşCep’ten İş Bankası müşterisi olun, birçok ayrıcalıktan yararlanın! 

Tüm detaylara İş Bankası resmi sayfasından https://www.isbank.com.tr ulaşabilirsiniz.

Finans7.com I Ankara

Yorumlar (0)
Seçili Yorum Avatarı

Seç