İş Bankası faizsiz 20000 TL veriyor: İşte başvuru ve aylık geri ödeme tablosu

İş Bankası faizsiz 20000 TL veriyor: İşte başvuru ve aylık geri ödeme tablosu

İş Bankası tarafından yapılan son dakika açıklamasında faizsiz 20 bin lira verileceğine yer verildi. İşte başvuru bilgileri.

Bankalar 18 Kasım 2023 0
İş Bankası faizsiz 20000 TL veriyor: İşte başvuru ve aylık geri ödeme tablosu

Türkiye İş Bankası faizsiz 20 bin TL kredi veriyor.

İş Bankası tarafındna yapılan açıklamada faizsiz şekilde 20 bin TL 'lik nakit avans verileceği duyuruldu. Bankadan yapılan açıklamada, İşCep’ten İş Bankası müşterisi olun, 20.000 TL’ye varan Faizsiz Taksitli Nakit Avans Ayrıcalığından yararlanın!" ifadeleri yer aldı. Bizde bu yazımızda söz konusu nakit avans kampanyasının başvuru detaylarına yer verdik. İşte başvuru bilgisi.

KASIM SONUNA KADAR DEVAM EDECEK

Kampanyadan 01.11.2023 – 30.11.2023 tarihleri arasında İşCep “Müşteri Olmak İstiyorum” özelliğiyle İş Bankası müşterisi olan ve kredi kartı başvuruları onaylanmış müşteriler yararlanabilecektir.

KAMPANYA DETAYLARI

Faizsiz Taksitli Nakit Avans sadece 6 ay vade için geçerlidir. 

Kampanyadan yararlanmak için, kullanılacak Taksitli Nakit Avans tutarı 300 TL ile 20.000 TL arasında olacaktır.

Sadece İşCep ve Maximum Mobil kanallarından kullanım sağlanabilecektir. 

Kullanılabilecek Taksitli Nakit Avans tutarı, kartın kullanılabilir nakit avans limiti ile sınırlandırılmıştır.

Kampanya kapsamında tanımlanan Faizsiz Taksitli Nakit Avans tutarı, azami 2 seferde ve toplamda tanımlanan tutarı geçmeyecek şekilde kullanılabilecektir.

Kredi kartı başvurusu onaylanan müşteriler, kredi kartının fiziki teslimini beklemeden Maximum Mobil’den kredi kartı limitinin % 50’sini aşmamak koşuluyla 5.000 TL ‘ ye kadar (5.000 TL dahil) kampanya kapsamında faizsiz Taksitli Nakit Avans kullanabilecektir. 

6 aydan farklı vadelerde ve 20.000 TL üzeri tutarlarda geçerli faiz oranları uygulanacaktır.

Kampanya kapsamı İşCep, Müşteri Olmak İstiyorum özelliğinden İş Bankası müşterisi olan ve kredi kartı başvurusu yaparak, başvuruları onaylanan müşteriler için geçerlidir.

Kampanya tanımlamaları her müşteri için kredi kartı başvuruları onaylarını takip eden 7 iş günü içinde yapılacak ve kampanyadan yararlanma süresi 31.12.2023’de sona erecektir.

Her müşteri kampanyadan yalnızca 1 sefer yararlanabilecektir.

Kampanyaya dâhil olan kartlar: İş Bankası Bireysel Kredi Kartları, (İş Bankası Ticari Kredi Kartları, Aidatsız Kredi Kartı, İş Bankası Vergi Kart, İş Bankası Bayi Kart, KGF Kart hariçtir).

Esnaf ve Gerçek Kişi Tacir müşterilerimize ait Bireysel Kredi Kartları ile yapılan taksitli nakit avans işlemleri için müşteri bazında limit 10.000 TL olarak uygulanacaktır.

GERİ ÖDEME NE KADAR?

Geri ödeme 6 ay vadeli şekilde olacak. 20 bin lira , ayda 3333 TL 'lik taksitlerle ödenecek faizsiz geri alınacak.

Finans7.com | Ankara

Yorumlar (0)
Seçili Yorum Avatarı

Seç


;