İş Bankası emekli promosyonu başvurusu sona eriyor: Promosyon ne kadar oldu?
Finans7 Haber
Bizi Takip Edin
App Store Google Play

İş Bankası emekli promosyonu başvurusu sona eriyor: Promosyon ne kadar oldu?

Türkiye İş Bankası tarafından bir son dakika açıklaması yapıldı. Yapılan açıklamada banka, promosyonda sona gelindiğine yer verdi.

Emekli Haberleri 9 Ağu 2023 18:19 0
İş Bankası emekli promosyonu başvurusu sona eriyor: Promosyon ne kadar oldu?

İş Bankası promosyonu başvurusu sona eriyor.

Türkiye İş Bankası tarafından yayınlanan son dakika açıklamasında emeklilere 7 bin 500 liraya kadar verilen banka promosyonunun başvurusunda son haftalara girildiğine yer verildi. Geçen sene Kasım ayının başında başlayan kampanyanın 31 Ağustos 2023 tarihine kadar alınacağı ve yeni kampanyanın bu tarihten sonra duyurulacağına yer verildi.

"Emeklilere 7.500 TL'ye Varan Promosyona Ek Maximum Kart’ları Aidatsız Kullanma Fırsatı!" başlığı ile yayınlanan son dakika açıklamasında emekli banka promosyonu için şu bilgiler paylaşıldı:

"SGK emeklileri, emeklilik döneminde bankacılık işlemlerini kolay ve hızlı gerçekleştirmenin rahatlığını İş Bankası ayrıcalıkları ile yaşıyor.

T.C. Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) ile yapılan anlaşma ile 1 Kasım 2022 - 31 Ağustos 2023 tarihleri arasında geçerli kampanya çerçevesinde ilk emekli maaş ödemesi için İş Bankası'nı tercih eden veya mevcut emekli maaşını İş Bankası'na taşıyan SGK emeklileri (Emekli Sandığı, SSK ve Bağ-Kur) 7.500 TL’ye varan promosyon ödemesinden faydalanabiliyor. Üstelik SGK emekli maaşını İş Bankası'na taşıyanlar, Maximum Kart ve ek kartları için ücret ödemiyor, birçok ayrıcalık ve avantajdan da yararlanabiliyor.

Yurt geneline yaygın Şube ve Bankamatiklerimiz aracılığı ile emekli maaşına kolayca ulaşmak isteyen tüm emeklilerimiz, İnternet Şubesi'nden ve İşCep’ten emekli maaşlarını taşıyabilir, emekli promosyon başvurusunda bulunabilir ve tüm emekli maaş işlemlerini gerçekleştirebilirler ya da en yakın İş Bankası şubesinden emekli maaşlarını kolayca taşıyabilirler"

MAAŞA GÖRE PROMOSYON MİKTARI

Emeklilerin maaşlarına göre alacağı promosyon miktarları şu şekilde:

3.500 TL'ye (3.500 TL hariç) kadar olanlar    4.500 TL
3.500 TL - 7.500 TL (7.500 TL hariç) arasında olanlar    5.250 TL
7.500 TL - 10.000 TL (10.000 TL hariç) arasında olanlar    6.750 TL
10.000 TL ve daha fazla olanlar    7.500 TL

Sizce bu promosyon miktarı yeterli mi? Aşağıdaki yorum kısmından yazın. Kadın erkek emekliler bu sayfada Tanışmak ve bilgi alış verişi için > TIKLA TAKİP ET

YENİ KAMPANYA AÇIKLANACAK?

Yeni kampanyanın 1 Eylül 2023 tarihinde açıklanması bekleniyor. Kampanya açıklanınca haberdar olmak için finans7'yi takipte kalın.

Finans7.com | Ankara

Yorumlar (0)
Seçili Yorum Avatarı

Seç