İş Bankası emekli banka promosyonu açıklandı 2023 En fazla promosyon veren bankalardan
Finans7 Haber
Bizi Takip Edin
App Store Google Play

İş Bankası emekli banka promosyonu açıklandı 2023 En fazla promosyon veren bankalardan

En fazla promosyon veren bankalardan olan İş Bankası, emeklilere 7 bin 500 liraya kadar promosyon veriyor. İşte 2023 promosyon duyurusu.

Emekli Haberleri 1 Mart 2023 20:53 0
İş Bankası emekli banka promosyonu açıklandı 2023 En fazla promosyon veren bankalardan

İş Bankası EYT sonrası emekli banka promosyonu duyurusu geldi.

Türkiye İş Bankası resmi internet adresi üzerinden bir son dakika açıklaması yapıldı. Yapılan açıklamada emekli vatandaşlara verilecek promosyon ödemesinin detaylarına yer verildi. Promosyon detaylarına baktığımızda en fazla 7 bin 500 liralık promosyonun ödemesinin verildiği görülüyor.

"Emeklilere 7.500 TL'ye Varan Promosyona Ek Maximum Kart’ları Aidatsız Kullanma Fırsatı!" başlığı ile yayınlanan son dakika açıklamasında promosyon detayına, "SGK emeklileri, emeklilik döneminde bankacılık işlemlerini kolay ve hızlı gerçekleştirmenin rahatlığını İş Bankası ayrıcalıkları ile yaşıyor" şeklinde yer verildi. 

Promosyon ile ilgili detaylara, "T.C. Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) ile yapılan anlaşma ile 1 Kasım 2022 - 31 Mart 2023 tarihleri arasında geçerli kampanya çerçevesinde ilk emekli maaş ödemesi için İş Bankası'nı tercih eden veya mevcut emekli maaşını İş Bankası'na taşıyan SGK emeklileri (Emekli Sandığı, SSK ve Bağ-Kur) 7.500 TL’ye varan promosyon ödemesinden faydalanabiliyor. Üstelik SGK emekli maaşını İş Bankası'na taşıyanlar, Maximum Kart ve ek kartları için ücret ödemiyor, birçok ayrıcalık ve avantajdan da yararlanabiliyor" ifadelerine yer verildi ve şu bilgiler paylaşıldı:

"Yurt geneline yaygın Şube ve Bankamatiklerimiz aracılığı ile emekli maaşına kolayca ulaşmak isteyen tüm emeklilerimiz, İnternet Şubesi'nden ve İşCep’ten emekli maaşlarını taşıyabilir, emekli promosyon başvurusunda bulunabilir ve tüm emekli maaş işlemlerini gerçekleştirebilirler ya da en yakın İş Bankası şubesinden emekli maaşlarını kolayca taşıyabilirler"

İLK DEFA EMEKLİ OLACAKLAR, EYT'LİLER

İlk defa emekli olacak vatandaşlar için yapılan açıklamada İş Bankası, şu ifadeleri kullandı:

"SSK veya Bağkur’dan emekli olacaklar ise SGK İl Müdürlüklerine şahsen başvurarak İş Bankası’nı tercih edebiliyor.
Emekli Sandığı’ndan emekli olacaklar ise, çalışmakta oldukları kuruma verecekleri dilekçede maaş ödemelerine aracılık edecek banka olarak İş Bankası’nı seçebiliyor"

MAAŞA GÖRE NE KADAR PROMOSYON VERİLECEK?

Emeklilerin aldığı maaşa göre ödenecek promosyon tutarları şu şekilde:

3.500 TL'ye (3.500 TL hariç) kadar olanlar    4.500 TL
3.500 TL - 7.500 TL (7.500 TL hariç) arasında olanlar    5.250 TL
7.500 TL - 10.000 TL (10.000 TL hariç) arasında olanlar    6.750 TL
10.000 TL ve daha fazla olanlar    7.500 TL

EYT SONRASI ZAM GELİYOR

Emeklilikte yaşa takılan vatandaşların ilk maaşları Nisan ayında hesaplara yatacak. Nisan yaı ile birlikte promosyonların yeniden güncellenmesi bekleniyor. Güncelleme duyurusu geldiğinde, yeni promosyon belli olduğunda haberdar olmak için TIKLA İNDİR

Yorumlar (0)
Seçili Yorum Avatarı

Seç