İş Bankası 3 kadroya en az lise mezunu personel alımı: Son başvuru 28 Şubat 2023
Finans7 Haber
Bizi Takip Edin
App Store Google Play

İş Bankası 3 kadroya en az lise mezunu personel alımı: Son başvuru 28 Şubat 2023

İş Bankası tarafından yapılan açıklamada 3 kadroya personel alımı yapılacağı açıklandı. İlanın başvuru detayları yazımızda.

İş Bankası 3 kadroya en az lise mezunu personel alımı: Son başvuru 28 Şubat 2023

İş Bankası güncel personel alımı ilanları.

Türkiye İş Bankası tarafından yapılan son açıklamada birçok kadroda istihdam etmek üzere personel alımı yapılacağına yer verildi. 3 kadroya yapılacak en az lise mezunu persone lalımında başvurular 28 Şubat 2023 tarihine kadar alınacak. Bankanın farklı illerdeki merkezlerinde ve banka şubelerinde istihdam etmek üzere yapılacak alıma baktığımızda başvuruların internet üzerinden alındığı görülüyor.

İş Bankası kariyer sayfasından konu ile ilgili yapılan açıklamaya baktığımızda 3 kadroya yapılan alımlar hakkında kısa özet şu şekilde verildi:

"Ekonomi, Finans ve Hazine Uzman Yardımcısı" kadrosuna yapılacak alım için "Ekonomi, finans ve hazine alanlarında görevlendirilmek üzere Genel Müdürlük bölümlerinde çalışacak ekip arkadaşları arıyoruz" ifadelerine yer verildi.

"Krediler ve Proje Finansmanı Uzman Yardımcısı" kadrosu için yayınlanan son dakika açıklamasında kadro ile ilgili, "Kredi ve proje finansman süreçlerinde görevlendirilmek üzere Genel Müdürlük bölümlerinde çalışacak ekip arkadaşları arıyoruz" ifadelerine yer verildi.

Şoför kadrosunda çalıştırmak üzere yapılan personel alımında "Genel Müdürlük Bölümlerinde veya Şubelerde görevlendirilmek üzere şoför olarak görev yapacak ekip arkadaşları arıyoruz" ifadelerine yer verildi. Alınacak adayların Ankara, Bursa, İstanbul, İzmir, Kocaeli illerinde istihdam edileceğine yer verildi.

SON BAŞVURU: 28 ŞUBAT

Söz konusu personel alımlarına başvurular İşl Bankası kariyer sayfası üzerinden alınıyor. Başvuru yapacak adayların "https://ik.isbank.com.tr/is-ilanlari-listesi" adresi üzerinden başvurusunu yapması gerekmektedir.

Kadın erkek adaylar burada >  TIKLA TAKİP ET

Yorumlar (1)
Seçili Yorum Avatarı

Seç


Ziyaretçi 16 Ay Önce
hani