Instagram'dan Para Kazanabileceğiniz Yeni Özellik Geldi

Instagram'dan Para Kazanabileceğiniz Yeni Özellik Geldi

Instagram kullanıcılarını ilgilendiren son dakika açıklaması geldi. Yapılan açıklamada uygulamadan para kazanmada yeni bir özelliğin geleceğine yer verildi.

Finans Magazin 15 Tem 2022 09:42 0
Instagram'dan Para Kazanabileceğiniz Yeni Özellik Geldi

İnstagram'dan para kazanabileceğiniz yeni bir özellik geliyor.

İnstagram kullananları ilgilendiren son dakika açıklaması geldi. Gelen son dakika açıklamasında artık instagram'dan daha fazla para kazanılabileceğine yer verildi. Evinde oturduğu yerden para kazanmak isteyenleri ilgilendiren açıklamaya baktığımızda artık ücretli paylaşım ve ücretli reels videoları özelliğinin geleceğine yer verildi. Abonelere özel sunulacak hizmetler sadece bunlarla kalmayacak.

Dünyanın en büyük sosyal medya platformlarının başında yer alan İnstagram'ın son dönemlerdeki evrilmesi devam ediyor. Dünya sosyal medya devi yaptığı son güncelleme ile ücretli abonelik sistemini devreye almıştı. Bu sistemle birlikte gelecek yeni özellikler normal kullanıcıları üzecek.

İnstagram'ın yöneticisi Adam Mosseri yaptığı açıklamada instagram içerik üreticilerinin gönderilerini ve reelslerini paralı yapabileceğine yer verildi. Yani diyelim ki bir gönderi paylaştınız. Bu gönderileri ödeme duvarı arkasına saklayabilecek ve aboneler bu görüntüleri ücret karşılığı görebilecek. 

SOHBET ODALARI AÇILACAK

Bu özelliğin yanı sıra İnstagram'a bir de sohbet odaları ve doğrudan sohbet gibi imkanların da geleceği öğrenildi.

Adam Mosseri konu ile ilgili yaptığı açıklamayı, "Abonelik Güncellemesi" başlığı ile duyurdu ve şu ifadeleri kullandı:

"Abonelikler üreticiler için tahminlenebilir bir gelir elde etmenin & hayranlar için sevdikleri üreticilerden özel içerikler almanın harika bir yoludur. 

Bu güncellemeye dahil olanlar

-Abone Sohbeti

-Abone Reels

-Abone Gönderileri

-Abone Ana Sayfası"

Bu yeni güncelleme ile birlikte bir gönderiyi ücretli hale getirdiğinizde takipçilerinizden sadece para verenler o gönderileri görebilecek. Normal kullanıcılar ise o gönderiyi göremeyecek. Bunun yanı sıra içerik üreticileri, aboneleri arasında sohbet grupları oluşturabilecek. 30 kişiye kadar oluşturulacak sohbet gruplarında kullanıcılar kendi aralarında sohbet edebilecek ve bu gruplar 24 saat sonra otomatik şekilde kaldırılacak.

Sizce yeni güncelleme iyi mi oldu kötü mü? Aşağıdaki yorum kısmından yazın.

Yorumlar (0)

Seç