ING Bank emekli promosyonuna zam: Ne kadar oldu 2023
Finans7 Haber
Bizi Takip Edin
App Store Google Play

ING Bank emekli promosyonuna zam: Ne kadar oldu 2023

ING Bank tarafından yapılan açıklamada emeklilere 10 bin lira promosyon verileceğine yer verildi. İşte promosyon detayları.

Bankalar 9 Ağu 2023 18:46 1
ING Bank emekli promosyonuna zam: Ne kadar oldu 2023

ING Bank emeklilere 10 bin lira veriyor.

ING Bank tarafından yapılan son dakika açıklamasında emeklilere 10 bin lira promosyon verileceği bildirildi. 8 bin 500 liraya kadar nakit promosyon verileceği açıklanırken faturalara otomatik ödeme talimatı verilmesi ile birlikte 1500 liraya kadar ek ödeme yapılacağı ve toplamda 10 bin liraya kadar promosyon verileceği bildirildi.

"SGK (SSK, Bağ-Kur ve Emekli Sandığı) emekli maaşınızı ING’ye taşıyarak maaş tutarınıza göre ek koşulsuz 8.500 TL’ye varan nakit promosyon kazanabilirsiniz. Ayrıca Otomatik Fatura Talimatı'nıza 1.500 TL’ye varan ek nakit promosyondan yararlanarak toplamda 10.000 TL'ye varan nakit promosyon kazanabilirsiniz. Yeni emekliler ve EYT ile emekli olanlar da, emekli maaş promosyonundan yararlanabilirler" başlığı ile yayınlanan son dakika açıklamasında şu ifadelere yer verildi:

"Siz de maaşınızı kolayca ING’ye taşıyın, nakit promosyon fırsatlarını ve emekli müşterilerimize sunduğumuz ayrıcalıkları kaçırmayın.

Eğer hâlâ emekli maaşınızı ING’ye taşımadıysanız e-Devlet Kapısı üzerinden, ING Şubelerimize gelerek veya Cebimdeki Danışman'la görüntülü görüşerek kolayca maaşınızı taşıyabilir, size özel sunulan ayrıcalıklardan yararlanabilirsiniz.

Emekli maaş müşterimiz olarak;

10 BİN LİRA FAİZSİZ NAKİT AVANS VE UCUZ FAİZLİ KREDİ

Dijitalden gerçekleştireceğiniz para transferi işlemlerine masraf ödemezsiniz. 
%2,69'dan başlayan faiz oranıyla ihtiyaç kredisi kullanabilir,
3 ay boyunca Turuncu Ekstra avantajlarından puan toplama koşulu olmadan yararlanabilir,
İlk defa ING Kredi Kartı başvurusu yaptığınızda, ilk 1 yıl kart ücret ödemez, 10.000 TL faizsiz Taksitli Nakit Avans kullanabilir veya 500 TL Bonus fırsatından yararlanabilirsiniz. 10.000 TL faizsiz Taksitli Nakit Avans veya 500 TL Bonus fırsatı"

Sizce bu promosyon miktarı yeterli mi? Aşağıdaki yorum kısmından yazın. Kadın erkek emekliler bu sayfada Tanışmak ve bilgi alış verişi için > TIKLA TAKİP ET

Yorumlar (1)
Seçili Yorum Avatarı

Seç


Ziyaretçi 10 Ay Önce
Ben hep öksüz evlat muamelesi gördüm günün koşullarından fazla faiz ödedim kredi notunu öğrenmek için form doldurdum parası kesildiği halde nilgi verilmedi