İlk İlan Geldi: PTT KPSS'siz Personel Alımı Yapacak (Güvenlik Görevlisi İşçi Alımı Başvuru Formu Doldur 2022)

İlk İlan Geldi: PTT KPSS'siz Personel Alımı Yapacak (Güvenlik Görevlisi İşçi Alımı Başvuru Formu Doldur 2022)

PTT iştiraki şirketi PTT PAL tarafından bir son dakika açıklaması yapıldı ve İŞKUR'dan KPSS'siz personel alımı yapılacağına yer verildi.

Kamu 13.6.2022 22:10 34
İlk İlan Geldi: PTT KPSS'siz Personel Alımı Yapacak (Güvenlik Görevlisi İşçi Alımı Başvuru Formu Doldur 2022)

PTT personel alımı ilanı yayınladı.

İŞKUR üzerinden bir duyuru yayınlandı. Komedi gibi ilanda PTT bünyesindeki şirket olan PTTPAL bünyesine güvenlik görevlisi alımı yapılacağı açıklandı. KPSS ve mezuniyet şartı olmadan yapılacak personel alımına baktığımızda başvuruların İŞKUR üzerinden yapıldığı görüldü. 

Biz de finans7.com olarak bu yazımızda söz konusu ilanın başvuru detaylarına bu yazımızda yer verdik.

PTT PARA LOJİSTİK VE ÖZEL GÜVENLİK HİZMETLERİ ANONİM ŞİRKETİ

PTT Para Lojistik resmi sayfasına baktığımızda şirket hakkında, "PTT Para Lojistik ve Özel Güvenlik Hizmetleri A.Ş., 1840 yılından bu yana  yaygın hizmet ağı ile  yurt sathında hizmet veren PTT A.Ş.’nin  % 100 iştiraki ile  % 100 yerli ve milli olarak 2018 yılında kurulmuştur." ifadelerine yer verildiği görüldü.

Söz konusu şirket PTT bünyesinde faaliyet göstermektedir.

İŞKUR DUYURUSU GELDİ

İŞKUR resmi internet adresi iş ilanları sayfasında bir ilan yayımlandı. Yayımlanan ilana baktığımızda PTTPAL bünyesine güvenlik görevlisi alımı yapılacağı görüldü. İşte İŞKUR'da yayımlanan silahsız özel güvenlik görevlisi alımı ilanı:

KPSS - MEZUNİYET ŞARTI YOK

İlanın detaylarına baktığımızda ise mezuniyet şartı kısmının şu şekilde olduğu görüldü:

Mezuniyet şartı olmadan ve KPSS'siz yapılan personel alımına başvurular İŞKUR üzerinden alınıyor. İşte adım adım başvuru anlatımı:

BAŞVURU

İlana başvuru yapmak isteyen adayların aşağıdaki adımları takip etmesi gerekmektedir:

http://esube.iskur.gov.tr/

Yukarıdaki linke tıklayın. Daha sonra karşınıza çıkan ekranda İŞ ARAYAN yazan kısımdan giriş yapın. Eğer İŞKUR kaydınız yoksa e devlet girişi kısmından da giriş yapabilirsiniz. 

Giriş yaptıktan sonra karşınıza menü çıkacak. Bu menüde İŞ İLANLARI yazan kısma tıklayın. Daha sonra  karşınıza iş ilanı arama sayfası çıkacak. Bu sayfada , aşağıda gösterdiğimiz gibi İŞYERİ UNVANI kısmına PTT yazın ve ARA butonuna tıklayın.

İşyeri unvanı kısmına PTT yapıp aramanız yeterli olacaktır. Diğer kutucukalrı doldurmanıza gerek yoktur. ARA butonuna tıkladığınızda ilan aşağıda görünecektir. Burada ilana tıklayarak sayfanın altında bulunan BAŞVUR butonundan müracaatınızı yapabilirsiniz.

İLK İLAN GELDİ SIRADA DİĞER İLANLAR VAR

Uzun süredir yapılmayan PTT personel alımı için ilk duyuru geldi. Diğer iller için de ilanlar gelmeye başlayacak. Finans7.com olarak ilanları anbean takip ediyoruz. Bildirimle haberdar olmak istiyorsanız uygulamamızı aşağıdaki linklerden indirin:

Android için >>> TIKLAYIN

İOS için >>> TIKLAYIN

Huawei için >>> TIKLAYIN

DİĞER İLLERE DE ALINACAK

PTT yakın zamanda diğer illere de personel alımı yapacak. Güvenlik görevlisi, temizlik personeli, şoför ve personel kadrolarına yapılacak personel alımları geldiğinde Finans7.com sayfamızda olacak. Siz hangi şehre alım bekliyorsunuz? Aşağıdaki yorum kısmından alım beklediğiniz şehri yazabilir, diğer adaylarla bilgi alış verişinde bulunabilirsiniz.

Kaynak: Finans7.com

Not: Haber , finans7.com özel yazısıdır. Aktif link verilmeden kullanılması durumunda yasal işlem başlatılır. 

Yorumlar (34)

Seç

Ziyaretçi 12 Gün Önce
Okur yazar olmayan ne alaka? Birilerini ise alacaklardır bunun başka açıklaması olabilir mi!
Ziyaretçi 13 Gün Önce
diyarbakirda da alimlar bekliyoruz
Ziyaretçi 13 Gün Önce
Samsun
Ziyaretçi 13 Gün Önce
Çankırı alımları nazaran yapılacak yaş sınırı varmı
Ziyaretçi 13 Gün Önce
Çankırı alımları nazaran yapılacak yaş sınırı varmı