İktidara yakın gazeteden 'kabine' kulisi: O gece bu gece
Finans7 Haber
Bizi Takip Edin
App Store Google Play

İktidara yakın gazeteden 'kabine' kulisi: O gece bu gece

Kabine'de yapılması beklenen değişiklik ile ilgili bir son dakika gelişmesi yaşandı. İşte son dakika haberinin detayları.

Haberler 1 Tem 2024 0
İktidara yakın gazeteden 'kabine' kulisi: O gece bu gece

Son dakika: Kabine değişikliğinde yeni iddia.

Kabine'de yapılması beklenen değişiklik ile ilgili bir son dakika gelişmesi yaşandı. Gazeteci Ahmet Sözcan, değişikliklerin bu gece gerçekleştirileceğini, yeni bakanların da yarınki Kabine toplantısının ardından açıklanacağını iddia etti.

TGRT Ankara Haber Koordinatörü Ahmet Sözcan'ın edindiği bilgiye göre kabine değişikliği bu gece gerçekleşebilir. İddiaya göre yarın gerçekleşecek kabine toplantısında bu gece görevden alınacak isimlerin yerine gelen yeni bakanlar yer alacak.

Sözcan, "Herkes cuma gecesine kilitlenmişti, bekleyenler oldu ama değişiklik yapılmadı. Ben ne zaman olacağını söyleyeyim; o gece bu gece... Haber kaynaklarımın verdiği bilgi doğruysa ve son anda bir değişiklik olmazsa Kabine değişikliği bu gece gerçekleşecek. Onun için Resmi Gazete'nin yayın saatine saatlerimizi kurabiliriz. Neden bugün yapılacak? Çünkü yarın Kabine toplantısı var... Cumhurbaşkanı Erdoğan yarın Kabine'yi topluyor; bana gelen bilgiye göre bu gece kaç bakan gidecekse, yarın yerlerine gelen bakanlar Kabine toplantısında yer alacak. Dediğim gibi son anda bir değişiklik olmazsa bu gece değişiklik olacağına dair güçlü sinyaller aldım" dedi.

Yorumlar (0)
Seçili Yorum Avatarı

Seç