İki bakanlık KPSS'siz asker, KPSS ile personel alımı yapıyor

İki bakanlık KPSS'siz asker, KPSS ile personel alımı yapıyor

İki bakanlığa KPSS'siz asker ve KPSS puanı ile personel alımı yapılıyor. İnternet üzerinden alınan başvurunun detayları finans7.com'da.

Asker Alımı İlanları 12 Mart 2023 17:46 1
İki bakanlık KPSS'siz asker, KPSS ile personel alımı yapıyor

İki Bakanlığa asker ve personel alımı yapılacak.

Milli Savunma Bakanlığı ile Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı tarafından bir son dakika açıklaması yapıldı ve iki bakanlık bünyesine KPSS şartsız ve KPSS puanı ile personel alımı yapılacağına yer verildi. KPSS puan şartsız pilot alımı MSB bünyesine yapılırken Enerji Bakanlığı bünyesine KPSS puanı ile kamu personel alımı yapılacağına yer verildi.

KPSS'SİZ PİLOT ALIMI

MSB bünyesine KPSS puan şartı aranmadan pilot alımı yapılacağı açıklandı. 01 Ocak 2023 tarihi itibarı ile düzeltilmemiş nüfus kaydına göre, Lisans/Lisansüstü Düzeyinde mezunlar için 28 yaşından büyük olmayanlar (01 Ocak 1995 ve daha sonraki doğumlular) arasından yapılacak alımda başvurular internet üzerinden alınıyor.

Lisans mezunu olan adaylar arasından yapılan pilot alımında mezuniyet şartı tablosu ve başvuru bilgileri için TIKLAYIN

KPSS 60 PUAN İLE PERSONEL ALIMI

KPSS puan şartı ile 16 Sözleşmeli Destek Personeli, 3 Sözleşmeli Teknisyen ve 6 Sözleşmeli Büro Personeli olmak üzere toplamda 25 personel alımı yapılıyor. İlana başvuru yapacak adaylarda aranan şartlara baktığımızda en az ortaöğretim mezunları arasından KPSS puanı ile alım yapıldığı görüldü. Personel alımı başvurusu internet üzerinden alınıyor. Söz konusu personel alımı ilanının başvuru detayları ve özel şartları için TIKLAYIN

Kadın erkek adaylar  bu sayfada >>> Bilgi Alış Verişi için TIKLA TAKİP ET

Finans7.com | Ankara

Yorumlar (1)

Seç


Ziyaretçi 18 Gün Önce
Orta okullar ölmüş ya bize dünüp bakan yok yaşıyor musunuz diyen yok adelet sizlik ortaokul a da çözüm istiyoruz yeter artık