İkamet şartı yok: Ahmetpaşa Belediyesi 55 KPSS ile memur alımı yapacak

İkamet şartı yok: Ahmetpaşa Belediyesi 55 KPSS ile memur alımı yapacak

Afyonkarahisar ili Ahmetpaşa Belediyesi tarafından bir son dakika açıklaması yapıldı ve 55 KPSS ile memuru alımı yapılacağına yer verildi.

İkamet şartı yok: Ahmetpaşa Belediyesi 55 KPSS ile memur alımı yapacak

Ahmetpaşa Belediyesi memur alım ilanı geldi.

Afyonkarahisar ili Ahmetpaşa Belediyesi tarafından bir son dakika açıklaması yapıldı ve 55 KPSS ile memuru alımı yapılacağına yer verildi. Belediye tarafından yayımlanan ilana baktığımızda alımların 27 Aralık tarihinde başlayacağı görülüyor. İşte alım yapılacak kadrolar ve şartlar.

KİMLER BAŞVURU YAPABİLİR?

a)    Türk vatandaşı olmak.
b)    Kamu haklarından mahrum bulunmamak.
c)    Türk Ceza Kanunu'nun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten İşlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkûm olmamak.
d)    Erkek adaylar için askerlik durumu itibariyle askerlikle ilgisi bulunmamak veya askerlik çağma gelmemiş bulunmak ya da askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak.
e)    Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı veya bedensel engeli bulunmamak,
f)    İlan edilen kadro için aranan diğer başvuru şartlarını taşımak.

ÖZEL ŞARTLARI: 

a)    İlan edilen unvanlar için mezun olunan okul itibari ile öğrenim şartını taşımak ve bu öğrenimle ilgili olarak 2022 yılı Kamu Personeli Seçme Sınavına (KPSS) girmiş ve alım yapılacak unvanın karşısında belirtilen puan türlerinden asgari KPSS puanını almış olmak.
b)    Daha önce çalıştığı kamu kurum ve kuruluşlarından disiplinsizlik veya ahlaki  nedenlerle çıkarılmış olmamak.
c)    13.10.1983 tarihli ve 2918 sayılı Karayolları Trafik Kanunu hükümlerince verilen  tablonun nitelik kısmında belirtilen en az (B) sınıfı sürücü belgesine sahip olmak.
d)    Bilgisayar İşletmeni kadrosu için Milli Eğitim Bakanlığı onaylı Bilgisayar İşletmeni sertifikasına sahip olmak veya mezun olduğu okulda bilgisayar dersi gördüğünü belgelemek.

BAŞVURU

Belediye personel alım ilanına başvurular 27 Aralık ile 29 Aralık tarihleri arasında gerekli belgeler ile şahsen veya Elektronik ortamda yapılabilecek.

Şahsen Başvuru Adresi: Ahmetpaşa Belediye Başkanlığı, Yazı İşleri Müdürlüğü, Ahmetpaşa Kasabası, Yukarı Mahalle, Cumhuriyet Caddesi, No:4 Belediye Hizmet Binası, Sinanpaşa/Afyonkarahisar.

Başvuru formu yayımlandığında haberdar olmak için uygulamamızı indirin;

Android için > TIKLAYIN
İOS için > TIKLAYIN
Huawei İçin > TIKLAYIN

Finans7.com I Ankara

Yorumlar (0)
Seçili Yorum Avatarı

Seç


;