İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya İstanbul Belediye Başkan Adayı Mı Oluyor? Bizzat Açıkladı!
Finans7 Haber
Bizi Takip Edin
App Store Google Play

İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya İstanbul Belediye Başkan Adayı Mı Oluyor? Bizzat Açıkladı!

İçişler Bakanı Ali Yerlikaya, İstanbul Belediye Başkan Adayı olacağına dair çıkan dedikodulara cevap verdi! İşte haberin detayları...

Seçim 5 Ara 2023 0
İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya İstanbul Belediye Başkan Adayı Mı Oluyor? Bizzat Açıkladı!

AK Parti kulislerinde İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı için adı geçen isimlerden İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, adaylık iddialarını yalanlayarak "Öyle bir şey yok" dedi.

Son dönemlerde kulislerde AK Parti'nin İBB adayının İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya olacağı iddiaları sıklıkla dillendirilmeye başlanmıştı. Konuyla ilgili bir açıklama yapan Bakan Yerlikaya, iddiaların gerçeği yansıtmadığını belirterek kendisiyle ilgili dedikoduları şimdilik rafa kaldırdı.

Katliamlar dönemi Antep Valisi olan Ali Yerlikaya İçişleri Bakanı oldu -  Evrensel

"ÖYLE BİR DURUM SÖZ KONUSU DEĞİL"
31 Mart 2024 tarihinde yapılacak mahalli idareler seçimleri için gözler aday adaylarında. Özellikle İstanbul için partilerin çıkaracağı adaylar merakla bekleniyor. Adı İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı için geçen İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya'dan konuyla ilgili bir açıklama geldi. Ankara'da gazetecilerin sorularını yanıtlayan Bakan Yerlikaya, "Öyle bir durum söz konusu değil" dedi.

Ali Yerlikaya kimdir, kaç yaşında, nereli ?Yeni dönemde İçişleri Bakanı  olan Ali Yerlikaya gerçek mesleği nedir? İşte, Ali Yerlikaya'nın hayatı ve  biyografisi!

AK PARTİ'DE ADAYLIK SÜRECİ
AK Parti yerel seçimler öncesi aday belirleme çalışmalarını sürdürüyor, temayül yoklamaları tamamlandı. Devam eden anket çalışmalarıyla ilgili bir rapor hazırlanıp Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a sunulacak. Ankara ve İstanbul dahil adayların 15 Aralık'tan itibaren belirlenmesi planlıyor.

Finans7.com I Ankara

Yorumlar (0)
Seçili Yorum Avatarı

Seç