İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'ndan 1 milyon aileye kurban bağışı müjdesi
Finans7 Haber
Bizi Takip Edin
App Store Google Play

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'ndan 1 milyon aileye kurban bağışı müjdesi

Son dakika haberi: İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'ndan 1 milyon aileye kurban bağışı müjdesi geldi.

Yerel Haberler 19 Haz 2024 0
İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'ndan 1 milyon aileye kurban bağışı müjdesi

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'ndan 1 milyon aileye kurban bağışı müjdesi geldi.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'dan bir son dakika açıklaması geldi. Sosyal medya hesabı üzerinden açıklamalarda bulunan İmamoğlu 1 milyon aileye kurban bağışı yapılacağını duyurdu.

Ekrem İmamoğlu, İstanbul Vakfı’na yapılan kurban bağışlarıyla 1 milyon aileye ulaşacaklarını duyurdu. İmamoğlu, X platformundan yaptığı paylaşımda bağışçılara teşekkür etti. Kurbanların kabul edilmesini ve gönüllerin birbirine yakınlaşmasını diledi.

"ALLAH KESENLERİN KURBANLARINI KABUL ETSİN"

İmamoğlu, bağışçılara teşekkür ederek, “Allah kesilen kurbanları kabul etsin, tüm gönülleri birbirine yakınlaştırsın” dedi.

İstanbul Vakfı’nın bu başarısı, bağışçıların katkılarıyla gerçekleşti. İmamoğlu, bu büyük destek için minnettar olduğunu belirtti. Kurban bağışlarının ihtiyaç sahiplerine ulaştırılmasında emeği geçen herkese teşekkür etti.

BAĞIŞÇILARA TEŞEKKÜR

Ekrem İmamoğlu, yaptığı paylaşımda, “Tüm bağışçılara teşekkürler” ifadesini kullandı. İBB ve İstanbul Vakfı, bu yılki kurban bağış kampanyasıyla rekor kırmayı hedefliyor. 1 milyon aileye yardım ulaştırılması planlanıyor.

Yorumlar (0)
Seçili Yorum Avatarı

Seç