Hazar Ergüçlü'nün Bölüm Başı Aldığı Para Açıklandı!
Finans7 Haber
Bizi Takip Edin
App Store Google Play

Hazar Ergüçlü'nün Bölüm Başı Aldığı Para Açıklandı!

İnci Taneleri dizisinde yaptığı dansla gündemden düşmeyen Hazar Ergüçlü'nün, bölüm başı aldığı ücret açıklandı! İşte haberin detayları...

Finans Magazin 21 Ocak 2024 0
Hazar Ergüçlü'nün Bölüm Başı Aldığı Para Açıklandı!

İnci Taneleri, Hazar Ergüçlü'nün Dilber karakterini canlandırması ve dans performansı ile büyük ilgi gördü. Hazar Ergüçlü'nün bölüm başına aldığı ücret ise dudak uçuklattı.

Hazar Ergüçlü'nün İnci Taneleri dizisinden bölüm başı 850 bin TL kazandığı öğrenildi. 25 Ocak'ta başlayacak olan İnci Taneleri dizisinde Dilber'i oynayan başarılı oyuncu Hazar Ergüçlü'nün bölüm başı 850 bin TL aldığı ortaya çıktı.

Hazar Ergüçlü "İnci Taneleri"ndeki Pavyon Dansına Nasıl Hazırlandı? -  Haberler - Beyazperde.com

Yılmaz Erdoğan, Selma Ergeç, Kubilay Aka, Güven Kıraç ve Yasemin Baştan'ın başrolünü paylaştığı, BKM Yapım imzalı İnci Taneleri dizisi 25 Ocak'ta ekrana gelecek.

Gazeteci Müge Dağıstanlı 10Haber'de, dizide pavyon dansçısı Dilber'i oynayan Hazar Ergüçlü'nün bölüm başı 850 bin TL kazandığını açıkladı.

DİLBER'İN KIYAFETİ YOK SATIYOR
Ankara'daki pavyon kültürüne de yer verilen dizinin ilk bölümünde Dilber'e özel olarak uyarlanan Sincanlı Erkal'ın, "Gemileri Yakarım" şarkısı çalınmıştı. Dizide Dilber'i oynayan Hazar Ergüçlü'nün dansı ise gündem olmuştu. Binlerce kişi tarafından taklitleri yapılan ve "Herkes yer içer, hesabı Dilber öder" sözüyle viral olan Dilber karakterinin giydiği kıyafet de satışa sunulduktan dakikalar sonra tükendi.

Yorumlar (0)
Seçili Yorum Avatarı

Seç