Hava durumu: Bu illere kuvvetli yağmur geliyor
Finans7 Haber
Bizi Takip Edin
App Store Google Play

Hava durumu: Bu illere kuvvetli yağmur geliyor

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada birçok şehre kuvvetli yağmur geleceği bildirildi. İşte ülke geneli hava durumu.

Yaşam 27 Ağu 2023 10:58 1
Hava durumu: Bu illere kuvvetli yağmur geliyor

Meteoroloji'den son dakika açıklaması: Bu illere kuvvetli yağmur geliyor.

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından bir son dakika açıklaması yapıldı. Yapılan açıklamada birçok ilde önümüzdeki günlerde kuvvetli yağışlar beklendiği bildirildi.

Sıcak havanın bunalttığı ülkemizde önümüzdeki günlerde görülecek yağışların hava sıcaklıklarını bir miktar düşürmesi ve rahat bir nefes aldırması bekleniyor. Peki hava durumu nedir? Hangi illerde yağmur bekleniyor? İşte gelen son dakika açıklamaları ve ülke geneli hava durumu:

BUGÜN HAVA NASIL?

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan son değerlendirmeye baktığımızda bugün bazı bölgelerde yağmur beklendiği bildirilirken, "Yurdun güneybatı ve kuzeydoğu kesimlerinin parçalı, yer yer çok bulutlu, İç Ege, Ege'nin güneyi, Batı Akdeniz'in iç kesimleri ve Doğu Akdeniz'in yerel sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı, diğer yerlerin az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor" değerlendirmesine yer verildi.

HAVA SICAKLIĞI: Önemli bir değişiklik beklenmiyor, ülkemiz genelinde mevsim normallerinin üzerinde seyredeceği tahmin ediliyor.

Pazar günü ülke geneli hava durumu şu şekilde:

Pazartesi günü hava durumuna baktığımızda Kocaeli civarında yağmurlu havanın beklendiği bildirilirken Adana Mersin çevreleri, Doğu Karadeniz ve İç Anadolu'nun bazı kesimleri ile Antalya'da yağmur beklendiği bildirildi. İşte hava durumu:

Salı günü hava durumuna baktığımızda yağışların genellikle doğu kesimlerinde beklendiği görüldü. Karadeniz'in doğu bölgelerinde Doğu Aandolu ve Güney Doğu Anadolu'nun bazı bölgeleri, Adana çevrelerinde yağışlı hava bekleniyor.

Çarşamba günü ülke genelinde yine güneşli havanın etkili olması bekleniyor. İşte hava durumu:

Perşembe günü ülke genelinde sıcak havanın hakim olması bekleniyor.

Finans7.com | Ankara

Yorumlar (1)
Seçili Yorum Avatarı

Seç


Ziyaretçi 10 Ay Önce
Mersin de yağmur varmı