Hatice Kolçak Tarih Vererek Açıkladı! Altın O Tarihte Uçuşa Geçecek!
Finans7 Haber
Bizi Takip Edin
App Store Google Play

Hatice Kolçak Tarih Vererek Açıkladı! Altın O Tarihte Uçuşa Geçecek!

Altınla ilgili yaptığı analiz ve tahminleriyle meşhur olan Ekonomist Hatice Kolçak, tarih vererek altının fırlayacağını açıkladı! İşte o tarih ve detaylar...

Altın 17 Ağu 2023 15:24 0
Hatice Kolçak Tarih Vererek Açıkladı! Altın O Tarihte Uçuşa Geçecek!

Altın alıp satacaklar dikkat! Ağustos ayının başından bu yana yukarı yönlü yükselişine devam eden gram altın 1.654 TL'ye kadar yükseldi. Altın alacaklar ise 'Altın fiyatları yükselecek mi düşecek mi? Gram altın ne kadar olacak?' sorularını araştırıyor. Ünlü ekonomist Hatice Kolçak, gram altın için beklediği seviyeyi duyurdu. Gram altın için son iki hafta! Altının üstüne benzinin döküleceği tarih açıklandı.

Altın fiyatlarında deprem üstüne deprem yaşanıyor. ABD Merkez Bankası (FED) uzun sürenin ardından tekrardan faiz artırım kararı alması piyasaları tedirgin etmiş durumda. Altın fiyatları yukarı yönlü hareketine devam ederken gram altın 1.654 TL'ye kadar yükseldi. Altın biriktirenler veya alacaklar dikkat! Ünlü ekonomist Hatice Kolçak, gram altın için tarih verdi. Piyasalar o tarihte altüst olacak.

ALTIN ALIP SATACAKLAR DİKKAT! UZMAN İSİM TARİH VERDİ
Gram altın rekor üstüne rekor kırmaya devam ediyor. Yıl başından bu yana artış gösteren gram altın 1.700 liraya kadar dayandı. Yatırımcılar ise 'Gram altın ne kadar oldu? Gram altın ne kadar olacak?' sorularını araştırıyor. Tahminleriyle sık sık gündeme gelen ünlü ekonomist Hatice Kolçak, altın birikterenler ve alacakları uyardı. Altının üstüne benzinin döküleceği tarih açıklandı.


GRAM ALTIN İÇİN SON İKİ HAFTA...
Gram altında yaşanan yükselişlerin devam edeceğini ifade eden Hatice Kolçak, bombayı patlattı. Gram altın için beklediği zirveyi duyuran Kolçak, doların değer kazandığı dönemlerde altın fiyatları da yükseleceğini söyledi.. Bu nedenle Eylül ayında doların artış trendine girmesi, altın fiyatlarının olumlu yönde etkilenmesi anlamına gelebilir.

 

Yorumlar (0)
Seçili Yorum Avatarı

Seç