Hatice Kolçak Bitcoin'in Fırlayacağı Tarihi Açıkladı! O Tarihte 100.000 Dolar Olacak!
Finans7 Haber
Bizi Takip Edin
App Store Google Play

Hatice Kolçak Bitcoin'in Fırlayacağı Tarihi Açıkladı! O Tarihte 100.000 Dolar Olacak!

Piyasa ile ilgili yaptığı yorum ve analizlerle herkesin takip ettiği isim olan Hatice Kolçak, Bitcoin'in 100.000 dolar olacağı tarihi açıkladı! İşte haberin detayları...

Kripto Paralar 6 Mart 2024 0
Hatice Kolçak Bitcoin'in Fırlayacağı Tarihi Açıkladı! O Tarihte 100.000 Dolar Olacak!

Altın ve para piyasasına ilişkin açıklamalarda bulunan Hatice Kolçak, çok önemli bir uyarı ile gündeme geldi. Uzman isim önce dinlenip sonra nefes almadan yükseleceğini iddia ederek kripto paranın 100 bin dolar olacağı tarihe dikkati çekti. 

Bitcoin fiyatları bu haberlerle yükselişe geçti! | Ekonomi Haberleri

Yatırımcılar, altından dolara, kripto paradan borsaya kadar her alanda genellikle uzman isimlerin görüşlerini dikkate alıyor. Bu alanla ilgilenen uzmanlar ise sık sık yatırımcılara önemli bilgiler sunarken yaptığı açıklamalarla tanınan ve gündemdeki yerini hiç kaybetmeyen ünlü ekonomist Hatice Kolçak, yeni bir açıklamayla ekonomi gündemine geldi. Kripto paralarda ki yükselişe dikkati çeken uzman isim rekor seviyeyi açıkladı.

“KRİPTOLAR İNANILMAZ COŞKULU”

Önüne ekonomist Hatice Kolçak, yatırımcıların en çok merak ettiği sorulardan biri olan kripto para ilişkin şu açıklamayı yaptı:

Bitcoin rekor kırdı | Ekonomi Haberleri

“Kriptolar inanılmaz coşkulu. Bitcoin'de en son biz 1 Temmuz 1 Kasım 2021'de 69.000 doları görmüştü ve aynı seviyeyi yakaladık. Şimdi bakın, aynen altın gibi Bitcoin de tabii ki bir düzeltme gelmiyor. Satanlar hep bir düzeltme beklediler, özellikle 50.000 dolarda satış yapan çok oldu. Fakat oralara gelmedik ve nefes almadan yukarı bir çıkış gerçekleşti, buraya ciddi bir para girişi var atlar acayip derecede destekli piyasada.”

O TARİHİ İŞARET EDEREK REKOR SEVİYEYİ SÖYLEDİ

Koçak, özellikle de rekor seviyeyi ve o seviyenin görüleceği tarihi işaret ederek açıklamasının devamında şunlara yer verdi:

Bitcoin Haberleri | TRT Haber

“69.000 bin dolar da illaki bir nefes alması gerekecek. Arkadaşlar, şu an biraz düştü, 66.580 dolar 69'u geçemedik o tarihi seviyeyi geçemedik, şu an 6658 de biraz dinlenebilir. Fakat ben yükselişini söyledim. Benim hedefim çok daha yüksek olduğu için 69.000 dolarların geçilmesi durumunda 100.000 dolara doğru gideceğiz zaten. Beklentim de benim bu sene olmadı seneye 100.000 dolar beklentim var.”

Paylaşılan bu haber Finans7.com tarafından yatırım tavsiyesi değildir!

Altın, dolar, euro ve borsanın günlük durumlarından anında haberdar olmak istiyorsanız; ücretsiz olan mobil uygulamamızı indirebilirsiniz:

Android için > TIKLAYIN
İOS için > TIKLAYIN
Huawei İçin > TIKLAYIN

Finans7.com I Yusuf Akıncı I Ankara
Yorumlar (0)
Seçili Yorum Avatarı

Seç