Hatice Kolçak Altın Tahminini Açıkladı!

Hatice Kolçak Altın Tahminini Açıkladı!

Altını olan kişilerin dikkatle takip ettiği isim olan Hatice Kolçak, yeni altın tahminini paylaştı! İşte Hatice Kolçak'ın tahmini ve detaylar...

Altın 1 Eylül 2023 22:52 0
Hatice Kolçak Altın Tahminini Açıkladı!

Ülkemizdeki en yaygın yatırım araçlarından birisi olan gram altın, son günlerde düşüş yaşarken, ünlü ekonomist Hatice Kolçak vatandaşları panik yapmaması konusunda uyardı.

Hem tarihi hem de ekonomik açıdan önemi olan altın, finansal piyasalarda da aktif bir şekilde işlem görür. Altın, insanların ilgisini çeken ve yatırım değeri taşıyan bir kıymetli madendir. Ülkemizde birçok yatırımcının tercih ettiği gram altın, son dönemde yaşadığı düşüşle gündemde.

Gram altını olan vatandaşlar, son dönemde altında yaşanan düşüşü endişeyle takip ederken, ekonomistlerden yatırım sahiplerine sakin olmaları konusunda uyarılar gelmeye devam ediyor.

Geçtiğimiz günlerde 1.700 liranın da üzerinde seyreden gram altın, Merkez Bankası'nın aldığı 2 karar sonrası büyük oranda düşüş göstererek 1500'lü seviyelere kadar gerilemişti.

Konu hakkında yeni bir açıklama yapan ekonomist Hatice Kolçak ise, gram altın sahiplerine sakin olmaları ve yatırımlarını bozmaları konusunda uyardı.

Hafta sonuna 1633 liradan başlayan gram altın, hafta boyunca Merkez Bankası faiz kararını açıklaması sonrası sert bir düşüş yaşamıştı.

Bu düşüşün önümüzdeki haftalarda devam edip etmeyeceği merak konusu.

Gram altında özellikle 100 liraya varan bir düşüş olmuştu.

medyabar'da aktarılan haberde: Konuyla ilgili değerlendirmelerde bulunan ekonomist Hatice Kolçak yatırımcıları uyardı.

Hatice Kolçak, "Gram altın aşağıya düştü. Gram altında alınabilecek seviyeler. Düşüş oldu.

Düşüş ve çıkışlara çok kulak asmayalım. Uzun vade için satın alın.

Gram altında yükseliş devam edecek. Biraz düşüşler olacak.

Bunlara kafanızı takmayın. Buralarda panik yapanlar maalesef zarar ederler. Elinde tutanlar ise para kazanırlar.

 

Yorumlar (0)

Seç