Hatice Kolçak Açıkladı! O Tarihte Altın Fırlayacak!
Finans7 Haber
Bizi Takip Edin
App Store Google Play

Hatice Kolçak Açıkladı! O Tarihte Altın Fırlayacak!

Altınla ilgili yaptığı analiz ve tahminleriyle meşhur olan Hatice Kolçak, altının kısa süre içinde fırlayacağını açıkladı! İşte haberin detayları...

Altın 23 Ağu 2023 09:10 0
Hatice Kolçak Açıkladı! O Tarihte Altın Fırlayacak!

Altın fiyatlarında son 2 aydır durgunluk devam ediyor. ABD Merkez Bankası, (FED) uzun süre sonrasında tekrardan faiz artırım kararıyla piyasaları tedirgin etti.

Altın fiyatları bu süreçte yukarı yönlü hareketlerine devam ederken gram altın 1.654 TL'ye kadar yükseldi. Altın biriktiren veya alacakları ilgilendiren haberde ünlü ekonomist Hatice Kolçak'da gram altın için tarih verdi.

ALTIN ALIP SATACAKLAR DİKKAT

Gram altın rekor üstüne rekor kırmaya devam ediyor. Yıl başından bu yana artış gösteren gram altın 1.700 liraya kadar dayandı. Yatırımcılar ise 'Gram altın ne kadar oldu? Gram altın ne kadar olacak?' sorularını araştırıyor. Tahminleriyle sık sık gündeme gelen ünlü ekonomist Hatice Kolçak, altın biriktirenler ve alacakları uyardı. Altının üstüne benzinin döküleceği tarih açıklandı.

SON 2 GÜN

Gram altında yaşanan yükselişlerin devam edeceğini ifade eden Hatice Kolçak, bombayı patlattı. Gram altın için beklediği zirveyi duyuran Kolçak, doların değer kazandığı dönemlerde altın fiyatları da yükseleceğini söyledi.. Bu nedenle Eylül ayında doların artış trendine girmesi, altın fiyatlarının olumlu yönde etkilenmesi anlamına gelebilir.

 

Yorumlar (0)
Seçili Yorum Avatarı

Seç