Hatice Kolçak Açıkladı! Altın O Tarihte Şahlanacak!
Finans7 Haber
Bizi Takip Edin
App Store Google Play

Hatice Kolçak Açıkladı! Altın O Tarihte Şahlanacak!

Altınla ilgili yaptığı analizlerle meşhur olan Hatice Kolçak, altının fırlayacağı tarihi açıkladı! İşte haberin detayları...

Altın 23 Ağu 2023 16:43 0
Hatice Kolçak Açıkladı! Altın O Tarihte Şahlanacak!

Türkiye ekonomisinde sürekli olarak gündeme gelen altın fiyatlarına dair açıklamalar geldi. Yatırımcıların yakından takip ettiği Hatice Kolçak, yükseliş için tarih paylaştı. Döviz kurundan destek alan gram altın fiyatları son zamanlarda durgunlaşsa da o tarihten sonra uçuşa geçecek.

ALTINDA ALIM FIRSATI
Yatırımcıların genellikle güvenli liman olarak nitelendirdiği altın yatırımında hareketlilik sürüyor. Uzmanlar tarafından sürekli olarak gelen uyarılar sonucunda gram ve ons altın alımları için bir fırsatın yer aldığı gözler önüne seriliyor.

Ünlü ekonomist Hatice Kolçak, kısa bir süre önce paylaştığı video ile altın yatırımcılarına seslendi. Yatırımcıların yakından takip ettiği uzman isim bu dönemde olası durumları kısa bir şekilde özet geçti. Gram altının iki haftadır dikkatleri üzerine çektiğini belirten uzman isim altın kaderinin belirleneceğine dair tahminlerde bulundu.

BENZİNLİ ALTIN DÖNEMİ
Tahminlerine göre altın dünyasında sıra dışı bir gelişme bekleyen Hatice Kolçak, "Benzinli altın dönemi başlayacak" ifadeleriyle duyurdu. Yetkililer tarafından gelen açıklamalara dikkat çeken Kolçak, altının değerine benzinin de etki edeceği bir dönemin geleceğini ifade ederek piyasayı nasıl etkileyeceği konusunda tahmin etmenin zor olduğu vurguladı.

Evlilik hayali kuranların ve altın borcu olanların uzmanlardan gelen açıklamaları yakından takip ediyor. Piyasada isabetli tahminleriyle ve doğru bilgi vermesinden dolayı yatırımcıların takip ettiği Hatice Kolçak ise uyarılarını yenileyerek tahminde bulundu.

GRAM ALTIN O TARİHTE ŞAHLANACAK
FED faiz kararına dikkat çeken uzman isim, faizin artırma yönündeki hamlesi piyasayı da etkilediğini söyledi. Endişe olulturan hamlenin üzerine altın fiyatlarında artış gözlemleniyor. Gram altın 1.654 TL seviyelerine ulaşırken, altınla ilgilenenler için kritik sürece girildiğini vurguladı.

Gram altın fiyatlarının şahlanacağını ifade eden uzan isim tarih verdi. Eylül ayı ile birlikte yükselmesi beklenen dolar kuru karşısında altının destek alacağı ve yükseleceği tahmin ediliyor.

 

Yorumlar (0)
Seçili Yorum Avatarı

Seç