Hatice Kolçak Açıkladı: Altın O Tarihte 3000TL Olacak!

Hatice Kolçak Açıkladı: Altın O Tarihte 3000TL Olacak!

Altınla ilgili yaptığı yorumlarla herkesin takip ettiği isim olan Hatice Kolçak, gram altının 3000 TL olacağı tarihi açıkladı! İşte haberin detayları...

Altın 14 Kasım 2023 0
Hatice Kolçak Açıkladı: Altın O Tarihte 3000TL Olacak!

Altınla ilgili güncel analizlerini okuyucuları ve takipçileriyle paylaşan Hatice Kolçak, önümüzdeki hafta salı ve çarşamba günlerinin altın için önemini vurguladı.  ABD'nin açıklayacağı enflasyon rakamlarının altın için çok önemli olduğunu söyledi.

Gram altın fiyatı, şu dakikalarda 989 lira seviyesinde hareket ederken; ons  altın fiyatı ise aynı dakikalarda 1656 dolar seviyesinde bulunuyor.

GRAM  ALTIN 3 BİN LİRAYA KADAR ÇIKABİLİR 

Kolçak, ABD'nin enflasyon beklentisinin yüksek olduğunu ve bu verilerin altında alım fırsatı doğurabileceğini ifade ediyor. Ayrıca, 2024 yılı için yaptığı basit bir hesaplamaya göre, gram altının 2,500 TL ile 3,000 TL arasında olabileceğini tahmin ediyor. Ons altın için ise 2,070 dolar seviyelerini kırma ihtimalinin bulunduğunu belirtiyor.

Çeyrek altın ve gram altın fiyatları bugün ne kadar oldu? 27 Ekim 2023  güncel altın satış fiyatları - Son Dakika Ekonomi Haberleri | NTV Haber

GENİŞ ANALİZ YAPILMALI

Bu tahminler, yatırımcılar ve altın piyasası takipçileri için önemli olabilir. Ancak, finansal piyasalarda birçok faktör etkili olduğu için yatırım kararları verilmeden önce geniş bir analiz yapılması önemlidir.

Paylaşılan bu haber Finans7.com tarafından yatırım tavsiyesi değildir!

Altın, dolar, euro ve borsanın günlük durumlarından anında haberdar olmak istiyorsanız; ücretsiz olan mobil uygulamamızı indirebilirsiniz:

Android için > TIKLAYIN
İOS için > TIKLAYIN
Huawei İçin > TIKLAYIN

Finans7.com I Yusuf Akıncı I Ankara
Yorumlar (0)
Seçili Yorum Avatarı

Seç


;