Hastaneye Kaldırılan Kadir İnanır'dan İyi Haber Geldi!
Finans7 Haber
Bizi Takip Edin
App Store Google Play

Hastaneye Kaldırılan Kadir İnanır'dan İyi Haber Geldi!

Geçtiğimiz günlerde inme geçirerek hastaneye kaldırılan Kadir İnanır'dan sevindirici haber geldi! İşte haberin detayları...

Finans Magazin 1 Nisan 2024 0
Hastaneye Kaldırılan Kadir İnanır'dan İyi Haber Geldi!

Geçtiğimiz günlerde geçirdiği inme nedeniyle hastaneye kaldırılan oyuncu Kadir İnanır'ın yoğun bakımdaki tedavisinin sona erdiği, servise çıkarıldığı açıklandı. Prof. Dr. Necdet Sağlam, usta oyuncunun rehabilitasyon sürecinin aylar sürebileceğini kaydetti.

Usta oyuncu Kadir İnanır 24 Mart'ta Beykoz'daki evinde rahatsızlanarak kaldırıldığı Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde tedavisi devam ediyor.

Hastanenin Başhekimi Prof. Dr. Necdet Sağlam, sanatçının sağlık durumuna ilişkin yaptığı açıklamada, "Bugün Kadir İnanır'ın yoğun bakım tedavi süreci tamamlandı. Bundan sonraki aşama servis tedavisi şeklinde devam edecek. Nöroloji servisimizde tedavisi sürecek. Rehabilitasyon süreci devam ediyor. Daha rahat bir ortamda, birinci derece yakınlarıyla rahat görüşebilecek ama mümkün olduğunca ziyaretçi kabul etmeyeceğiz. Toparlama sürecine girecek. Rehabilitasyon süreci uzun bir süreç bildiğiniz gibi, bazen aylar sürebiliyor. Daha önce geçirilmiş ek hastalıkların da burada etkisi var. Ama şu ana kadar tedavisi olumlu sürdü ve bugün itibarıyla yoğun bakımdan çıkarmış olduk" dedi.

'TEDAVİSİ BİTMEK ÜZERE'

Usta oyuncunun solunumu hakkında da yorum yapan başhekim, "Olumsuz bir durum yok. Her gün daha iyiye gidiyor. Günden güne toparlıyor. Hem kas güçleri hem bilinç durumu hem de genel durumu daha iyi. Ek hastalıklarının tedavisi de bitmek üzere" ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0)
Seçili Yorum Avatarı

Seç