Haluk Levent sert konuştu: Şeytanın yeryüzündeki temsilcisi
Finans7 Haber
Bizi Takip Edin
App Store Google Play

Haluk Levent sert konuştu: Şeytanın yeryüzündeki temsilcisi

Son dakika haberi: Haluk Levent sosyal medya hesabı üzerinden bir son dakika açıklamasında bulundu ve bir isme sert yüklendi.

Haberler 17 Şubat 2023 13:54 0
Haluk Levent sert konuştu: Şeytanın yeryüzündeki temsilcisi

Haluk Levent sert konuştu: Şeytanın yer yüzündeki temsilcileri.

Ünlü Sanatçı ve Ahbap'ın kurucusu Haluk Levent bir son dakika açıklamasında bulundu. Sosyal medya hesabı üzerinden bir açıklama yapan Levent, bazı isimlere sert tepki gösterdi. Deniz Akkaya'nın kendisi hakkında yaptığı açıklamalara tepki gösteren Haluk Levent, şu ifadeleri kullandı:

"1) Şeytanın yeryüzündeki temsilcileri magazinden vurmaya da başladılar. Allah için vurun da şimdi yapmayın. Köylerde donanlar,evsizler, yakınlarının cesedini bulamayanlar canhıraş. Whatsap hatlarımız çığlık çığlığa . Şimdi ben ara verdim ve cevap yazıyorum Zamana yazık değil mi?

2) Sayın Cumhurbaşkanımızla da fotoğrafı olan Sezgin Baran Korkmazın bütün parasını Ahbap üzerinden akladığımı yazıyor Deniz Akkaya. Yahu bu devletin denetimcileri , MASAK ı , istihbaratı yarım akıllı mı? Siz biliyorsunuz da onlar bilmiyor ?

3) Bu sayfada 7 yıldır heyyooo deyip menemen yapıyorum pasta yapıyorum evlerde günümü geçiriyorum dayanışma adına. Bir gün Sezgin Baran aradı. Şirketimizin gecesine çıkar mısın dedi. Kaç lira olur dedi. Ben de ben para almayayım sen 5 ailenin tüm sıkıntılarını çöz dedim! Çözdü.

4) Önce olmaz demişti. Sonra sorunları çözdü. Ve aşağıda isimleri bulunan ailelerin tüm masraflarını ödedi. Ben de sözümü tuttum ve konsere çıktım. Eğer ki konser faturam çıkarsa şimdi rezil rüsva olmaya hazırım.

6) işte bunlardan dolayı konseri verdim orkestra parası dahi almadım. Şimdi ben bu konularla ilgilenmeyeyim diyorum diyorum da olmuyor. Binlerce gönüllü var yanımda ve haber siteleri hemen haber yapıyor. İçim açıyor. Ve depremzedeler ile uğraşacağıma cevap veriyorum ha bire.

7) Tekrar ediyorum! Karalayın bağırın isyan edin iftira atın. Yemin ederim kabulüm. Ama şimdi değil ya şimdi değil!! Ve Deniz Akkaya . 5 milyonluk tazminat davası açıp depremzedelere kullanacağım. Mahkemenin takdiri kaç lira ise artık. Sonuçta zaten mahkum olacaksın. Ayıptır"

Finans7.com | Ankara

Yorumlar (0)
Seçili Yorum Avatarı

Seç