Haluk Bilginer Covid-19'a Yakalandı!

Haluk Bilginer Covid-19'a Yakalandı!

Türkiye'nin en ünlü oyuncularından biri olan Haluk Bilginer, Covid-19'a yakalandığını açıkladı! İşte haberin detayları...

Finans Magazin 17 Kasım 2023 0
Haluk Bilginer Covid-19'a Yakalandı!

Yoğun iş temposundan güçsüz düşen Usta oyuncu Haluk Bilginer'in Kovid-19'a yakalandığı öğrenildi. Ünlü oyuncunun hastalığı nedeniyle eski eşi Zuhal Olcay ile 19 yıl sonra bir araya geldiği Kel Diva oyununun gösterimleri ise yeniden ertelendi. Tiyatro oyunu daha önce Bilginer'in Angelina Jolie ile rol alacağı Maria filmi çekimleri nedeniyle ertelenmişti.

2019 yılında Şahsiyet filminde sergilediği performansı neticesinde Uluslararası Emmy En İyi Erkek Oyuncu Ödülü almaya hak kazanan Haluk Bilginer'den sevenlerini üzen bir haber geldi. Posta'da yer alan habere göre, yoğun iş temposundan güçsüz düşen usta oyuncu Haluk Bilginer Kovid-19'a yakalandı. Bilginer'in hastalığı dinlenerek ve ilaç kullanarak atlatmaya çalıştığı öğrenildi.

Haluk Bilginer'den kötü haber - Gözlem Gazetesi

KEL DİVA ERTELENDİ
Daha önce Haluk Bilginer ve Angelina Jolie'nin başrolünü üstlendiği 'Maria' filminin Avrupa'daki çekimleri nedeniyle ertelenen Kel Diva oyunun gösterimleri bu sefer de Bilginer'in rahatsızlığı nedeniyle tekrar ertelendi.

Haluk Bilginer ve Zuhal Olcay'ın 19 yıl sonra tekrar bir araya geldiği Kel Diva'nın yönetmenliğini Muharrem Özcan üstleniyor. Olcay ve Bilginer ile birlikte sahnede Özlem Zeynep Dinsel, Yiğit Özşener, Gözde Kırgız ve Kıvanç Kılınç rol alıyorlar.

Haluk Bilginer, Emmy'e Aday!

KONUSU
İngiliz oluşlarının defalarca vurgulandığı bir girizgâhla, İngiliz bir evin İngiliz salonunda İngiliz saati on yedi kez vururken Smith’lerle tanışırız önce. Sonrasında işlevsiz diyaloglar, tekrarlar, çöken bir dil ve anlamsız görünen hikayeler arasında Smith’lere yemeğe gelen Martin’ler, söndürülecek bir yangın arayışıyla kapıyı çalan davetsiz misafir itfaiye şefi ve Smith’lerin hizmetçisi Mary dahil olur oyuna. Hikâye, gitgide artan bir çılgınlık ivmesiyle bir noktaya erişecekmiş hissi verdiği noktada yeniden kendine ve tekrarlarına dönmeye başlar.

Yorumlar (0)
Seçili Yorum Avatarı

Seç


;