Halkbank'tan Yeni Promosyon Paketi: Tam 42.000 TL!
Finans7 Haber
Bizi Takip Edin
App Store Google Play

Halkbank'tan Yeni Promosyon Paketi: Tam 42.000 TL!

Halkbank, maaşını taşımak isteyen emekliler için yeni promosyon paketini açıkladı! Açıklanan pakete göre; 42.000 TL ödeme yapılacak! İşte haberin detayları...

Emekli Haberleri 23 Mart 2024 0
Halkbank'tan Yeni Promosyon Paketi: Tam 42.000 TL!

Türkiye'de emekliler için yeni gelişmeler yaşanmaya ve yeni kampanyalar açıklanmaya devam ediliyor. Bu çerçevede Halkbank yeni bir emekli paketini devreye almaya hazırlanıyor. Bu emekli paketi ile beraber emeklilere yapılacak ödemeler onların nakit sorunlarına çözüm olacak şekilde olduğu bildirildi. Halkbank emekli paketinde hangi ödemeler var.

Emekliye bayram gibi bayram! Emekli 3 ödeme birden alacak! 11 bin TL zam...

EMEKLİ PAKET KAMPANYASI HALKBANK!

Halkbank'ın emekli paketi çerçevesinde yapılacak ödemelerin detayları belli oldu. Buna göre bu paket kampanya iki aşamalı olarak emeklilere sunuluyor. Öncelikle emekli müşteriler emekli maaş promosyonu ödemesi alacaklar. Bunun üzerine ise ikinci aşamaya geçilecek ve talep eden emeklilere 30.000 TL de ihtiyaç kredisi imkanı sağlanacak. Bu iki kampanya emekli paketinde bir araya gelecek.

Halkbank'ın emekli müşterileri artık emekli maaş promosyonlarında farklı tutarlarda ödeme alacaklar. Şu anda emeklilere Halkbank 5.000 TL emekli maaş promosyonu ödemesi yapıyor. Ancak bu ödemeye Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın talimatı ile 7.000 TL zam yapıldı ve emekli maaş promosyonunu Halkbank 12.000 TL'ye yükseltti. Böylece Halkbank'ın emekli müşterileri 12.000 TL emekli maaş promosyonu ödemesi alabilecekler.

7500 TL emekli maaşı alanlar dikkat! En düşük emekli aylığı bakın ne kadar  olacak

Halkbank'ın emeklilere sunmuş olduğu bir diğer imkan ise ihtiyaç kredisi oluyor. Bu ihtiyaç kredisi için müşterilerin tercihleri belirleyici olacak. Talep eden müşterilerin hesaplarına 30.000 TL ihtiyaç kredisi tanımlanacak. Bu ödemeyi hemen alabilecek olan emekli müşteriler ihtiyaç kredisini faiz indirimli ve 36 ay vadeli olarak kullanacaklar. Emekliler verecekleri bir talimat ile bu ihtiyaç kredisinin taksitlerini her ay otomatik olarak maaşlarından kesilmesini sağlayabiliyorlar.

Halkbank'ın emekli paketi kapsamında emekli müşteriler 12.000 TL'si geri ödemesi maaş promosyonu ve 30.000 TL'si ihtiyaç kredisi olmak üzere toplamda 42.000 TL tutarında ödeme alma imkanı bulacaklar. Bu ödemeleri alabilmek için Halkbank'ın emekli maaş müşterisi olmak yeterli olacak.

Tüm emekli kampanyalarından anında haberdar olmak için ücretsiz olan mobil uygulamamızı indirebilirsiniz:

Android için > TIKLAYIN
İOS için > TIKLAYIN
Huawei İçin > TIKLAYIN

Finans7.com I Yusuf Akıncı I Ankara
Yorumlar (0)
Seçili Yorum Avatarı

Seç