Halkbank'tan Emeklilere Promosyon Paketi! 24.500 TL Ödeme Yapılacak!
Finans7 Haber
Bizi Takip Edin
App Store Google Play

Halkbank'tan Emeklilere Promosyon Paketi! 24.500 TL Ödeme Yapılacak!

Maaşını başka bankaya taşıyıp promosyon fırsatından yararlanmak isteyen emeklilere, Halkbank'tan yeni kampanya geldi! İşte haberin detayları...

Emekli Haberleri 28 Nisan 2024 0
Halkbank'tan Emeklilere Promosyon Paketi! 24.500 TL Ödeme Yapılacak!

Türkiye’de bazı emekliler oldukça sıkıntılı bir duruma düştüler. Yüksek maaş alan az sayıda emekli hariç olmak üzere çok sayıda emekli geçim sıkıntısı içerisinde debeleniyorlar. Temmuz ayında maaşlarına zam yapılacak olan emekliler o döneme kadar kendilerinin sorunlarını çözecek yollara başvuruyorlar. Bu yol da bankaların emeklilere sağlamış olduğu imkanlardan geçiyor. Emeklilerin bankası olan Halkbank da çok özel bir kampanya ile müşterilerine jest yapıyor.

Emekliye seyyanen zam, bayram ikramiyesi derken bu formül ilk kez ortaya  çıktı! 'Emekli kart' yolda! - Finans haberlerinin doğru adresi - Mynet  Finans Haber

HALKBANK EMEKLİ KAMPANYASI!

Bankalar arasında en fazla emekli müşteriye sahip olan Halkbank bu açıdan müşterilere yönelik özel uygulamalar yapıyor. Emeklilere sadece emekli maaş promosyonu vermekle kalmayan Halkbank özel bir imkan da sağlıyor. Bu imkan da emeklilere faiz indirimi ile ihtiyaç kredisi vermek oluyor. Maaş promosyonu ile ihtiyaç kredisini emekli paketinde birleştiren Halkbank’ın emekli müşterileri aldıkları bu nakit destekleri ile finansal durumlarını biraz düzeltebiliyorlar.

Halkbank’ın emekliler için açıklamış olduğu emekli maaş promosyonu kampanyası ile şu ödemeler yapılıyor:

-10.000 TL’ye kadar emekli maaşı olanlara 5.000 TL,
-10.000 TL ile 15.000 TL arasında emekli maaşı olanlara 8.000 TL,
-15.000 TL ile 20.000 TL arasında emekli maaşı olanlara 10.000 TL,
-20.000 TL ve üzerinde emekli maaşı olanlara 12.000 TL

SGK duyurdu: Emekli aylığı ödemesi yapılmayacak

Emeklilere maaş tutarlarına göre emekli maaş promosyonu ödemesi yapılırken ihtiyaç kredisi imkanında ise emekli müşterinin aldığı maaşın fark yaratan bir özelliği bulunmuyor. Halkbank tüm emekli maaş müşterilerinin banka hesaplarına 12.500 TL ihtiyaç kredisi tanımlıyor. Bu kredinin 36 ay vadeli olduğu açıklanırken krediyi kullanıp kullanmamak emeklinin inisiyatifine bırakılıyor. İhtiyaç kredisi çekmek isteyen emekliler verecekleri onay ile 12.500 TL’lik kredi tutarını Halkbank hesabına aktarabiliyorlar.

Emekli maaş promosyonu ile 12.000 TL tutarında ödeme alan emekliler 12.500 TL’lik ihtiyaç kredisini çektiklerinde banka hesabına toplamda 24.500 TL tutarında para yatmasını sağlamış olacaklar.

Tüm emekli kampanyalarından anında haberdar olmak için ücretsiz olan mobil uygulamamızı indirebilirsiniz:

Android için > TIKLAYIN
İOS için > TIKLAYIN
Huawei İçin > TIKLAYIN

Finans7.com I Yusuf Akıncı I Ankara
Yorumlar (0)
Seçili Yorum Avatarı

Seç