Halkbank'tan 50.000TL Evlilik Kredisi Müjdesi Geldi!
Finans7 Haber
Bizi Takip Edin
App Store Google Play

Halkbank'tan 50.000TL Evlilik Kredisi Müjdesi Geldi!

Halkbank, yeni evlenecek çiftlere 50.000TL evlilik kredisi vereceğini duyurdu! İşte başvuru şartları ve detaylar...

Kredi 22 Ağu 2023 15:09 2
Halkbank'tan 50.000TL Evlilik Kredisi Müjdesi Geldi!

Evlilik hazırlığı yapan çiftlere bu haber şifa gibi gelecek! Masrafları nasıl karşılayacaklarını düşünen çiftlere o banka müjdeyi verdi… Bankaya başvuranlar düğün masrafları için 50 bin lira alabilecek.

Evlenmeyi düşünen ya da evlilik hazırlığında olan çiftlere yeni bir kampanya müjdesi verildi. Özellikle de yakın zamanda düğün yapacak olan çiftlerin çok işine yarayacak. Hem düğün masraflarını karşılayabilecekler hem de artık düşünmekten kurtulacaklar. O banka 50 bin lira vereceğini ve sadece iki şart istediğini açıkladı. İşte konuya ilişkin detaylar…

O ŞARTLARI KARŞILAYANA 50 BİN LİRA
Evlilik planı yapan çiftler düğün masraflarını karşılayabilmek için bankalara başvuruyor. Her banka farklı kampanyalarla çiftlere kredi verirken bir kampanya da Halkbank’tan geldi. Halkbank Evlilik Kredi olarak adlandırılan bu kampanya ile çiftler, mobilya, ev tekstili, düğün organizasyonu ve balayı gibi harcamalarını karşılayabilecekler.

Kampanya kapsamında maksimum 50 bin liraya kadar kredi verilirken, 50 bin liraya kadar olan kısım için aylık %1,69 faiz, 50.000 Lira ve üzeri kısım için aylık %1,79 faiz isteniyor. Bunun yanı sıra evlilik kredisini alabilmek için belediyeden alınan nikah tarihinin ibrazının bankaya yapılması gerekiyor. Öte yandan ödemeler ise esnetilmiş olarak sunuluyor. 3 aya kadar ödemesiz dönem veya serbest ödeme seçeneklerinden biri tercih edilebiliyor.

Örnek Ödeme Tablosu

 

Yorumlar (2)
Seçili Yorum Avatarı

Seç


Ziyaretçi 10 Ay Önce
50bin nedir düğün salonları en düşüğü 45 binden kapı açıyor 50 bin çekeceksin 115 bin civarı geri vereceksin ne yaptın sadece düğün salonuna verdin nerde ev eşyası nerde altını 😂🤣😂
Ziyaretçi 10 Ay Önce
Hani faizsiz krediydi yine kandırdılar sözünün arkasında hiçbir zaman durmuyorlar bunlara bari faize bulaştırmayın