Halkbank Hediye 2000TL Kampanyasını Duyurdu!
Finans7 Haber
Bizi Takip Edin
App Store Google Play

Halkbank Hediye 2000TL Kampanyasını Duyurdu!

Halkbank müjdeleri açıklamaya devam ediyor! Hediye 2000TL kampanyasını duyurdu! İşte başvuru şartları ve detaylar...

Bankalar 14 Ağu 2023 15:47 0
Halkbank Hediye 2000TL Kampanyasını Duyurdu!

Kamu bankası olan Halkbank müşterilerine sağladığı özel ayrıcalıklar nedeniyle birçok kişi tarafından aktif olarak kullanılmaktadır. Kredi ve kredi kartı faizlerinde uygun seçenekler sunan Halkbank resmi sitesi üzerinden duyurduğu kampanyalar ile birlikte büyük indirim fırsatları ve parapuan kazanma şansı sunuyor.

Vatandaşlara sağlanan bu kampanalar kişilerin kredi kartı harcamalarını daha da artırırken aynı zamanda hediye para kazanabilmesini sağlıyor. Halkbank tarafından duyurulan yeni kampanya kapsamında harcama sözü veren vatandaşlara; 5.000 TL için 400 TL, 10.000 TL için 1.000 TL, 15.000 TL için 1.500 TL ve 20.000 TL için 2.000 TL hediye para ödemesi yapılacak.

Halkbank müşterileri kampanyaya katılım sağlayabilmek için telefonları üzerinden SMS gönderimi yapması gerekiyor. Harcama sözüne verilen bonusa göre atılacak mesaj kişilere büyük fırsatlar sunacak.

Kampanyaya Nasıl Katılım Sağlanıyor?

Kampanyadan faydalanmak için alışveriş yapmadan önce anahtar kelimeyi yazıp boşluk bırakarak katılmak istediğiniz kredi kartınızın son altı hanesi ile birlikte 3404’e SMS (KKTC için 3444’e) gönderilmesi gereklidir. Örneğin; tercihiniz 5.000 TL harcama sözüne 400 TL ParafPara ise “5000 123456” yazıp 3404’e SMS göndermeniz gerekmektedir (SMS içeriğindeki 123456 olan kredi kartı son 6 hanesi örnek olarak verilmiştir. Katılmak istediğiniz kredi kartınıza ait bilgileri SMS içeriğine yazmanız gerekmektedir)

Kampanya Detayları

Kazanılacak ParafPara tutarı 12 ekstre dönemi boyunca her ekstre döneminde verilen harcama sözü kadar alışveriş yapılması karşılığında peşinen ve tek seferde olmak üzere kayıt yapılan karta yüklenir.
Kampanya katılım SMS’i bankada kayıtlı cep telefonu numarasından gönderilmelidir. Paraf Mobil’den katılım alınmayacaktır.
Katılım SMS’i ücretsiz olup; kampanyaya katılabilmek için SMS’in Turkcell, Vodafone veya Türk Telekom operatörleri üzerinden ve yurt içinden gönderilmesi gerekmektedir.
Kampanya katılımı, belirtilen kısa mesajın Halkbank sistemine ulaşmasından ve kart sahibine Halkbank tarafından kayıt olduğu bilgisinin verilmesiyle sağlanır.
Kampanyaya sadece bireysel asıl Paraf ve Parafly kredi kartları katılabilir/söz verebilir. Halkcardlar, ticari kartlar, sanal kartlar ve ek kartlar katılamaz/söz veremez.
Söz verilecek kredi kartının açık ve kullanabilir kart olması gerekmektedir. Söz verilen kartın kapanması durumunda anında, vade tarihinin geçmesi durumunda o kart ile alışveriş yapılamayacağından verilen söz tutulamayacaktır.
Dönemsel gecikmeye girmemiş kartlar için kampanya başvurusu alınabilir.
Kampanya kayıttan sonraki ilk ekstre kesimi ile başlar ve 12 ekstre dönemini kapsar. Örneğin; 15 Şubat’ta kampanyaya katılan bir müşterinin ilk ekstresi 20 Şubat’ta kesiliyor ise 21 Şubat itibari ile yaptığı alışverişler harcama sözü tutarına dahil olur.
Müşteriler kampanyaya sadece asıl kredi kartıyla kayıt olabilir. Birden fazla asıl kartı için söz verebilir, ancak aynı asıl kart ile birden fazla harcama sözü verilemez.

 

Yorumlar (0)
Seçili Yorum Avatarı

Seç