Halkbank Emeklilere Özel 50.000 TL İhtiyaç Kredisini Duyurdu!

Halkbank Emeklilere Özel 50.000 TL İhtiyaç Kredisini Duyurdu!

Halkbank, kredi kampanyalarını duyurmaya devam ediyor! Halkbank tarafından yapılan duyuruya göre; emeklilere özel 50.000 TL ihtiyaç kredisi verilecek! İşte detaylar...

Emekli Haberleri 11 Kasım 2023 0
Halkbank Emeklilere Özel 50.000 TL İhtiyaç Kredisini Duyurdu!

Halkbank ihtiyaç kredisi kampanyası ile emeklilere Kasım ayına özel bir fırsat imkanı sunuyor. Halkbank müşterisi olan emekliler bu bankaya başvuru yapmaları durumunda indirimli faiz oranı ile nakit desteği bulabilecekler. Bu nakit desteğini alacak olan emekliler yaşadıkları bütçe sıkıntılarını da çözebilecekler. Emeklilere yönelik açıklanan kampanyanın detayları Halkbank duyurdu.

SADECE EMEKLİLERE ÖZEL!

Halkbank'ın açıklamış olduğu ihtiyaç kredisi sadece emeklilere özel olarak veriliyor. Emekli olmayanlar bu imkandan yararlanma hakkına sahip değiller. Bu kapsama girmeyen müşterilere ihtiyaç kredisi verilmesi durumunda bir miktar daha yüksek faiz uygulanıyor. Bu faiz avantajı ile yalnızca emekliler ihtiyaç kredisi çekme hakkına sahip oluyorlar.

HALKBANK - TÜRKİYE HALK BANKASI

 

3 YILDA GERİ ÖDENİYOR

Halkbank emekli ihtiyaç kredisi ürününü kullanarak kredi çeken emeklilere uygulanan vade süreleri de açıklandı. BDDK talimatları gereği b u krediler 36 aya kadar vade ile verilebiliyor. Ancak bu vade seçeneğinin üst sınırı 50.000 TL ile sınırlandırıldı. Daha yüksek tutarlı ihtiyaç kredisi kullanılmak istenirse o zaman azami vade süresi en fazla 24 ay olarak uygulanıyor. 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi seçeneğinde müşteriler daha düşük tutarlarda taksit ödemesi yapıyorlar.

ESNEK ÖDEME YAPILIYOR!

Halkbank'ın tüm müşterilere sunmuş olduğu esnek ödeme imkanı emeklilere de sunuluyor. Ancak emekliler için ideal ödeme sistemi aylık eşit taksitli sistem oluyor. Emekliler her ay maaş aldıkları için bu ödeme planı daha uygun. Ancak yine de farklı bir ödeme planı seçilmek istenirse 3 ayda bir eşit taksitli, artan taksitli, azalan taksitli ve serbest ödemeli şeklindeki seçenekler de kullanılabiliyor.

Halkbank'tan kadın kooperatiflerine özel kredi - Son Dakika Haberleri

TEK ŞART VAR!

Emekliler bu özel ihtiyaç kredisi kampanyasından yararlanmak istiyorsalar tek bir şartı yerine getirmeleri gerekiyor. Bu kapsamda müşteriler SGK'dan aldıkları emekli maaşının ödeneceği banka olarak Halkbank'ı seçmeleri gerekiyor. Halkbank'a maaşlarını taşıyan emekliler hem bu özel ihtiyaç kredisi kampanyasından yararlanma hakkı elde ediyorlar hem de 3.000 TL ile 5.000 TL arasında değişen maaş promosyonu ödemesini alma imkanı buluyorlar.

Halkbank'ın emeklilere yönelik ihtiyaç kredisi kampanyası ile 36 ay vadeli 50.000 TL kredi çekilmesi durumunda ödenmesi gereken aylık taksit tutarı 3.043 TL olarak açıklandı.

halkbank-emekli.jpg

Tüm kredi gelişmelerinden anında haberdar olmak için ücretsiz olan mobil uygulamamızı indirebilirsiniz:

Android için > TIKLAYIN
İOS için > TIKLAYIN
Huawei İçin > TIKLAYIN

Finans7.com I Yusuf Akıncı I Ankara
Yorumlar (0)
Seçili Yorum Avatarı

Seç


;