Halkbank Duyurdu: İkinci El Otomobiller Uygun Fiyatlarla Satışa Çıkarıldı

Halkbank Duyurdu: İkinci El Otomobiller Uygun Fiyatlarla Satışa Çıkarıldı

Halkbank ikinci el araçları uygun fiyatlarla satışa çıkardı. İşte satışa çıkarılan otomobiller ve fiyatları...

Taşıt 22 Eylül 2022 17:39 0
Halkbank Duyurdu: İkinci El Otomobiller Uygun Fiyatlarla Satışa Çıkarıldı

Kamu Bankaları arasında yer alan Halkbank ikinci el araç satışına başladı. Uygun fiyatlarla satışa çıkan otomobiller ve fiyatları...

Ülkemizde son yıllarda yükselen otomobil fiyatları ile birlikte araba alacak vatandaşlar uygun ve ikinci el araçları yakından takibe aldı. Bu kapsamda kamu bankaları arasında yer alan Halkbank ikinci el araçları uygun fiyatlarla ihale usulü ile satışa çıkardı.

Halkbank tarafından satışa çıkarılan ikinci el araçlar şu şekilde;

HALKBANK SATILIK  İKİNCİ EL ARABA NASIL ALINIR?

Halk Bankası satılık araç ilanları bankanın resmi internet sitesi üzerinden yayımlanıyor. Sitede yer alan araçların tümü internet üzerinden satışa sunulmakta olup satıştaki araçlara teklif verebilmek için en yakın Halkbank Şubesi’ne gidilerek araç satış ilan bedelinin yüzde 3'ü tutarındaki geçici teminatın teklifin verildiği Halkbank şubesine yatırılması gerekmektedir.

Ardından Halkbank internet sitesi üzerinden edinilen Türkiye Halkbank Araç Satış Şartnamesi imzalanarak Halkban şubesine teslim edilmelidir. Şubeden cep telefonunuza gönderilen kullanıcı şifresi ile sisteme giriş yaparak araç satışı için teklif verebilirsiniz.

Yorumlar (0)

Seç