Hadise'nin giydiği elbisenin fiyatı: 7 asgari ücret ediyor

Hadise'nin giydiği elbisenin fiyatı: 7 asgari ücret ediyor

Ünlü popçu Hadise'nin giydiği son elbise dikkatleri çekti. Plajda giydiği elbisenin fiyatı açıklandı. İşte elbisenin fiyatı.

Finans Magazin 13 Eylül 2023 13:35 0
Hadise'nin giydiği elbisenin fiyatı: 7 asgari ücret ediyor

Hadise'nin giydiği elbise 7 asgari ücret ediyor.

Hem özel hayatı hem de tarzı ile sürekli olarak magazin gündeminde yerin ialan Hadise, bu sefer de giydiği elbise ile gündeme geldi.

Sosyal medya hesabı üzerinden yayınladığı pozlarla adından sıkça söz ettiren Hadise, yaptığı son paylaşım ile yine sosyal medyanın en çok konuşulan isimleri arasında yerini aldı.

Mehmet Dinçerler ile 30 Nisan 2022 tarihinde Çırahan Sarayı'nda dünya evine giren Hadise, aile içinde yapılan düğünden 5 ay sonra boşanma kararı almıştı. 5 ay süren evlilik, ani bir kararla sona ermiş ve Hadise Açıkgöz ile Mehmet Dinçerler tek celsede boşanmıştı.

Son dönemlerde müziği ile daha sık gündeme gelen Hadise, Rapçi Murda ile yaptığı düetle büyük beğeni topladı. Son olarak kalp emojisi ile "Kalamam senden sonra buralarda" diyerek bir kare paylaşan Hadise'nin bunu kime yönelik yazdığı merak edildi.

Sevmiyo adlı şarkısı için kamera karşısına geçen ünlü sanatçının klibinde oynayacak partner merak edilmişti. Beklenen açıklama geldi ve bu ismin Emre Bulut olacağı öğrenildi.

Son paylaşımında pembe renkli uzun bir elbise tercih eden Hadise'nin tatil tarzının bedeli ise dudak uçuklatan cinsten.

Sünger Bob baskılı bir elbise giyen Hadise'!nin bu elbisesi için 2 bin 955 dolar ödediği öğrenildi. TL karşılığı ise yaklaşık olarak 79 bin 607 TL. Yaklaşık 7 asgari ücrete denk geliyor. İşte o elbise:

Finans7.com | Ankara

Yorumlar (0)

Seç