Hadise'den boşanma sonrası flaş açıklama: Beceremedim

Hadise'den boşanma sonrası flaş açıklama: Beceremedim

Hadise'den Bakü'deki konserde dikkat çeken açıklama geldi. Hadise, aşka hala inandığını söyledi.

Yaşam 9 Mayıs 2023 09:27 0
Hadise'den boşanma sonrası flaş açıklama: Beceremedim

Hadise'den evlilik itirafı geldi.

Ünlü şarkıcı Hadise bir son dakika açıklamasında bulundu. Azerbaycan'da hayranları ile bir araya gelen Hadise, burada dikkat çeken ifadelerde bulundu. Mutlu evliliklere alkış isteyen ünlü şarkıcı, evlilik işini beceremediğini ama sonsuz aşka yine de inandığını söyledi. Hadise'nin bu sözleri konserde büyük alkış aldı. Hadise açıklamasında, “Ben beceremedim o işi. Ama sonsuz aşka yine de inanıyorum” ifadelerini kullandı.

HADİSE 4 BİN KİŞİYE KONSER VERDİ

Önceki akşam Azerbaycan'ın başkenti Bakü şehrinde konser verdi. Bakü Kongre Merkezi’ndeki konserde ünlü popçuyu 4 bin civarında kişi izledi. Alexandre Vauthier imzalı beyaz bir tulumla sevenlerinin karşısına çıkan sanatçı, “Şampiyon”, “Nerdesin Aşkım”, “Sıfır Tolerans” ve “Prenses” gibi hit şarkılarını söyledi. Hadise konsere katılanlara unutulmaz bir gece yaşattı.

Konserde seyirciler arasında bir çift gören ve onların bu mutlu halleri dikkatinni çeken Hadise, “Maşallah! Mutlu giden evliliklere bir alkış alalım. Ben beceremedim o işi. Ama sonsuz aşka yine de inanıyorum” ifadelerini kullandı.

O sırada seyirciler arasında bir kişi, "Seni kaybedenler üzülsün" diye bağırdı. Bu açıklamadan sonra Hadise "Gördüğünüz gibi, ben bir şey demedim” dedi.

Ünlü şarkıcı Hadise geçen sene Mehmet Dinçerler ile dünya evine girmişti. Büyük bir aşkla evlenen çiftin bu birlikteliği kısa sürdü ve ikili, evlendikten 5 ay sonra boşandı.

Finans7.com | Ankara

Yorumlar (0)

Seç