Hadise, Mehmet Dinçerler'e Boşanma Davası Açtı: İşte Boşanma Nedeni

Hadise, Mehmet Dinçerler'e Boşanma Davası Açtı: İşte Boşanma Nedeni

Hadise ile Mehmet Dinçerler boşanma kararı aldı ve dava için başvuru yapıldı. İşte nedeni.

Yaşam 15 Eylül 2022 12:21 0
Hadise, Mehmet Dinçerler'e Boşanma Davası Açtı: İşte Boşanma Nedeni

Hadise , boşanma nedenini açıklaıd.

Ünlü şarkıcı Hadise ile Mehmet Dinçerler geçen Nisan ayında dünya evine girmişti. Daha evleneli 5 ay olmayan çift , flaş bir karara ladı ve boşanacaklarını duyrudu. Geçen günlerde bir konserde ağlamalı halleri dikkatleri çeken Hadise'nin evliliğinde krizler olduğu gözler önündeydi. 

Daha sonra paylaşılan fotoğraflarda alyansın olmaması ise çift arasındaki evliliğin sonuna gelindiğini gösterdi. Çift hakkında sosyal medya üzerinde çokça dedikodu, söz v iddia dolaşırken bir son dakika açıklaması geldi ve Hadise , hamile değilim dedi.

Daha sonra Mehmet Dinçerler'in İnstagram üzerinden yaptığı flaş paylaşım, iddiaları artık kesinleştirmişti.  Fotoğraflar da kaldırılırken çift, sosyal medya hesaplarından bir birini takip etmeyi bıraktı. Fotoğraflar da kaldırıldı. 

Hadise ise sosyal medya hesabı üzerinden bir açıklama yaptı ve boşanma kıararı aldıklarını, anlaşamadıklarını söyledi. Hadise yaptığı paylaşımında, "Anlaşarak sonlandıramadığımız için boşanma davası açtığımı sizlerle paylaşmak isterim. Mehmet’e hayatında mutluluklar diliyorum. Bu süreçte yanımda olan herkese teşekkür ederim. Hadise" dedi.

BASKI GÖRÜYORUM

Beykoz Adliyesine yapılan başvuruda detaylar da ortaya çıktı. Gelen bilgilere göre Hadise'nin "Sanat hayatımla ilgili baskı görüyorum." dediği ve eşinin ailesi tarafındna açık kıyafetlerle ilgili baskı gördüğünü söyledi. 

Gelen bilgilere göre Dinçerler'in 3 milyonluk evlilik yüzüğü dahil olmak üzere takıları geri istediği de belirtildi.

Çiftçin boşanma kararı sosyal medyanın, magazin dünyasının en çok konuşulanları arasında.

Finans7.com | Ankara

Yorumlar (0)

Seç