Göç İdaresi Temizlik Personeli Alımı Kura Sonuçları Ne Zaman? İşte Maaşları ve Kura Çekimi

Göç İdaresi Temizlik Personeli Alımı Kura Sonuçları Ne Zaman? İşte Maaşları ve Kura Çekimi

İçişleri Bakanlığı Göç İdaresi Genel Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada temizlik personeli alımı kura çekimi tarihi açıklandı.

Finans Magazin 23.5.2022 00:06 0
Göç İdaresi Temizlik Personeli Alımı Kura Sonuçları Ne Zaman? İşte Maaşları ve Kura Çekimi

Göç İdaresi temizlik personeli maaşları nedir? Sonuçları, kura çekimi ne zaman yapılacak?

İçişleri Bakanlığı Göç İdaresi Genel Müdürlüğü tarafından bir açıklama yapıldı ve farklı illerde istihdam etmek üzere 60 temizlk personeli alımı yapılacağına yer verildi. Söz konusu ilanın detayları ve başvuru anlatımı için Tıklayın

TEMİZLİK GÖREVLİSİ MAAŞI NE KADAR?

Göç İdaresi temizlik personeli alımında adaylar , farklı illerde kuruma bağlı yerlerde istihdam edilecek. Alınacak temizlik personellerine en az 5 bin lira seviyesinde maaş verilmesi bekleniyor.

ÖNCE KURA SONRA SÖZLÜ MÜLAKAT

Adaylar önce kuraya alınacak ve kuradan adı çıkanlar sözlü mülakata alınacak. Kurada her il için alınacak sayının 4 katı kadar belirlenecek. Konu ile ilgili yapılan açıklamada, "Tüm başvuru sahipleri arasından kura ile açık iş sayısının 4 (dört) katı kadar asıl ve aynı sayıda yedek aday belirlenecektir. Belirlenen adaylar Göç İdaresi Başkanlığı internet sitesinde (www.goc.gov.tr) ilan edilecek olup, adaylara ayrıca yazılı tebligat yapılmayacaktır. Kura çekimi sonucunda belirlenen ve başvuru şartlarını taşıyan adaylar sözlü sınava alınacaktır." denildi.

NİHAİ LİSTE YAYINLANACAK?

İŞKUR , başvuruların sona ermesinden sonra gelecek hafta kuraya girecek adaylar için nihai listeleri açıklayacak.

GÖÇ İDARESİ KURA ÇEKİMİ NE ZAMAN?

Personel alımında adaylar kura çekimine alınacak. Göç İdaresi tarafından yapılan açıklamada kura çekimi yeri ve tarihleri şu şekilde veirldi:

Kura Yeri    :    Çamlıca Mah.122. Cad.no:4 Göç İdaresi Başk. Şehit Kadir Kırbaç Konferans Salonu Yenimahalle/ANKARA

Kura Tarihi    :    06.06.2022

Kura Saat Dilimi    :    10:00 - 11:00

KURA ÇEKİMİ CANLI YAYINLANACAK MI?

Göç İdaresi temizlik personeli alımı kura çekiminin canlı yayınlanacağı açıklandı. Kura çekimi canlı yayını başladığında anında haberdar olmak için mobil uygulamamızı indirin:

Android için >>> TIKLAYIN

İOS için >>> TIKLAYIN

Yorumlar (0)

Seç