Gaziantep'te Aile Katliamı! Eşini ve 2 Kayınbiraderini Öldürdü!
Finans7 Haber
Bizi Takip Edin
App Store Google Play

Gaziantep'te Aile Katliamı! Eşini ve 2 Kayınbiraderini Öldürdü!

Gaziantep'te boşanma aşamasında olan bir kişi; eşini ve iki kayınbiraderini öldürürken; kızını ve baldızını yaraladı! Zanlı sonra da intihar etti! İşte haberin detayları...

Yerel Haberler 29 Ocak 2024 0
Gaziantep'te Aile Katliamı! Eşini ve 2 Kayınbiraderini Öldürdü!

Türkiye'de son yıllarda artan şiddet olaylarına bir yenisi eklendi. Gaziantep’in Nizip İlçesinde boşanma aşamasındaki eşinin evine giden damat Halil Çağlar, ailesini katletti. Eşi Yüksel Çağlar, Kayınları Mehmet ve Ahmet Oymak'ı öldüren Halil Çağlar, 21 yaşındaki kızı Nimet Çağlar ve baldızı Adile Oymak’ı ağır yaraladıktan sonra intihar etti. Polisin olayla ilgili soruşturması sürüyor.

Türkiye'nin toplumsal sorunu haline gelen kadın cinayetlerine bir yenisi daha eklendi. Her gün kadınlar eski eşi, sevgilisi, arkadaşı tarafından katlediliyor. Değişen tek şey ise kadınların isimleri...

Olay Gaziantep’in Nizip ilçesin Belkıs mahallesinde meydana geldi. İddiaya göre boşanma aşamasındaki eşinin evine giden damat Halil Çağlar, yaşanan tartışmanın ardından silahını çıkararak eşi Yüksel Çağlar, Kayınları Ahmet ve Mehmet Oymak ile 21 yaşındaki kızı Nimet Çağlar ve baldızı Adile Oymak’a kurşun yağdırdı.

Kurşunların hedefi olan eşi Yüksel Çağlar, Kayınları Ahmet ve Mehmet Oymak olay yerinde hayatını kaybederken, kızı 21 yaşındaki yaşındaki Nimet Çağlar ile Baldızı Adile Oymak ağır yaralandı. Olayın ardından Halil Çağlar ise olay yerinden aracıyla kaçtı.

Zanlı kaçtığı Şanlıurfa’nın Birecik ilçesinde peşine takılan Polis ekiplerinden kaçamayacağını anlayınca silahla kafasına sıkarak intihar etti.

Olayda zanlı Halil Çağlar ile beraber toplam 4 kişi hayatını kaybederken Halil Çağlar’ın kızı 21 yaşındaki Nimet Çağlar ile baldızı Adile Oymak ağır yaralı olarak hastaneye kaldırıldı.

Polisin olayla ilgili soruşturması devam ediyor.

 

Yorumlar (0)
Seçili Yorum Avatarı

Seç