Gazi Üniversitesi personel alımı başvuru sonuçları açıklandı: Yine!
Finans7 Haber
Bizi Takip Edin
App Store Google Play

Gazi Üniversitesi personel alımı başvuru sonuçları açıklandı: Yine!

Gazi Üniversitesi sözleşmeli personel alımında 22. yedek aday duyurusu geldi. İşte KPSS taban puanları.

Sınav 26 Ara 2023 0
Gazi Üniversitesi personel alımı başvuru sonuçları açıklandı: Yine!

Gazia Üniversitesi personel alımı sonuçları hakkında duyuru geldi.

Gazi Üniversitesi Personel Dairesi Başkanlığı resmi sayfası duyurular kısmından yayınlanan son dakika açıklamasında başvurusu 17 Şubat 2023'te başlayan 289 personel alımının 22. yedek duyurusuna yer verildi.

Söz konusu duyuruda şu ifadelere yer verildi:

17.02.2023 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan 289 adet sözleşmeli personel alım ilanına ilişkin 22.GRUP YEDEKTEN Sözleşme Yapmaya hak kazanan adayların listesi ekte yer almaktadır. 

Yanlarında "Yedek Sözleşme Yapmaya Hak Kazandı" yazan adayların sistemde belirtilen evrakları 02/01/2024 tarih saat: 17:00’a kadar  https://personelilan.gazi.edu.tr/ adresine yüklemeleri gerekmektedir. Belirtilen süre içinde evraklarını yüklemeyen adaylar yerine sırasıyla yedek adaylar çağrılacaktır.

Adayların göreve başlaması için Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması Kanunu uyarınca Arşiv Araştırmasına tabi tutulma zorunluluğu bulunmaktadır. Bu sebeple göreve başlama tarihleri ilgililere ayrıca tebliğ edilecektir.

NOT: Feragat Etmek İsteyen Adaylar (Feragatname İçin Tıklayınız.) İlgili belgeyi indirip doldurduktan sonra tarayıp veya fotoğrafını [email protected] adresine mail atmaları gerekmektedir. Ya da  https://personelilan.gazi.edu.tr/  adresine girip feragat butonunu aktif edebilirler.

Evrak teslimi online olarak yapılacaktır ancak ilgili evrakların asılları adaylarca saklı tutularak işe başlama zamanında teslim edilecektir.

Başka kamu kurum ve kuruluşlarında sözleşmeli statüde çalışan ancak bu ilan ile Üniversitemiz sözleşmeli pozisyonlarını kazanan adayların Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslar Ek madde 2 uyarınca atamalarının yapılması için Eş durumu, Sağlık Durumu veya Unvan değişikliği durumunu belgelemeleri gerekmektedir. Bu durumda olan adayların altta yer alan mail adresi aracılığı ile iletişime geçmeleri önemle duyurulur. 

Bu duyuru resmi tebligat niteliğindedir. İlgililere ayrıca tebliğ edilmeyecektir.

Söz konusu sonuçları görüntülemek için başvuru yaptığınız unvan adının hizasına tıklayınız.

NOT: Yanlarında "Yedek Sözleşme Yapmaya Hak Kazandı" yazmayan adaylar Başvuru yapamayacaktır.

Temizlik görevlisi alımında yedekler için KPSS Taban puanı 73'e kadar geriledi.

Hemşire için 71, Güvenlik görevlisi için 60, büro personeli için ise taban puan 72 oldu.

Sonuçlara, yedek sıralamaya giren adayların listesi ve evraklara ulaşmak için "https://personel.gazi.edu.tr/view/announcement/305929?type=1&title=17022023-tarihli-resmi-gazetede-yayimlanan-289-adet-sozlesmeli-personel-alim-ilanina-iliskin-22grup-yedekten-sozlesme-yapmaya-hak-kazananlar-hakkinda" adresini ziyaret edebilirsiniz.

finans7.com | Ankara

Yorumlar (0)
Seçili Yorum Avatarı

Seç