Garanti BBVA'dan faizsiz bayram kredisi: 6 ay vadeli 20 bin TL kredi başvurusu başladı 2024
Finans7 Haber
Bizi Takip Edin
App Store Google Play

Garanti BBVA'dan faizsiz bayram kredisi: 6 ay vadeli 20 bin TL kredi başvurusu başladı 2024

Garanti BBVA'dan bir son dakika açıklaması yapıldı ve Kurban Bayramı'na özel 20 bin TL faizsiz ve taksitli nakit avans kampanyasının başladığına yer verildi.

Bankalar 12 Haz 2024 0
Garanti BBVA'dan faizsiz bayram kredisi: 6 ay vadeli 20 bin TL kredi başvurusu başladı 2024

Son dakika: Garanti BBVA'dan faizsiz bayram kredisi müjdesi.

Garanti BBVA'dan bir son dakika açıklaması yapıldı ve Kurban Bayramı'na özel 20 bin TL faizsiz ve taksitli nakit avans kampanyasının başladığına yer verildi. Bizde bu yazımızda söz konusu kredi kampanyasının detaylarına yer verdik.

Garanti BBVA'dan yapılan açıklama şu şekilde;

"Siz de Garanti BBVA Mobil’den müşterimiz olun, 20.000 TL’ye varan faizsiz kredi fırsatından yararlanın."

20.000 TL’ye Varan Faizsiz Kredi Kampanya Detayları:

Faizsiz kredi kampanyasından 11 Haziran – 30 Haziran  tarihleri arasında Garanti BBVA Mobil’i indirip “Müşteri Olmak İstiyorum” adımından ilerleyerek ilk defa Garanti BBVA’lı olan müşterilerimiz faydalanabilir.
Kampanyaya katılanlar, Mobil’den Garanti BBVA müşterisi olduktan sonra 5 gün içinde hayat sigortalı ve %0 faizli krediye başvuru yapıp kullanabilir.
Herhangi bir sebeple müşteri olma sürecinin şubeden tamamlanması durumunda kampanyadan faydalanılamaz.
Kampanya sadece Garanti BBVA Mobil ve İnternet üzerinden tamamlanacak kredi başvuruları için geçerlidir. Şubelerimizde geçerli değildir. Herhangi bir sebeple müşteri olma ve kredi başvuru süreçlerinin şubeden tamamlanması durumunda kampanyadan faydalanılamaz.
Kredi başvurunuzu Garanti BBVA Mobil ve Garanti BBVA İnternet’teki Başvurular > Kredi > İhtiyaç Kredisi adımları üzerinden azami 20.000 TL ve 6 ay vade olarak seçerek kampanyalı krediye başvurabilirsiniz.
Sıfır faizli kredi kampanyası kapsamında bankamıza iletilen kredi talepleri bankamız kredi ve tahsis politikaları çerçevesinde, müşterinin aylık gelir bilgileri, kredi skoru vb. kriterler göz önünde bulundurularak müşteri özelinde değerlendirilecektir. Bu doğrultuda, başvurunun olumsuz sonuçlanması durumunda kampanyadan faydalanılması mümkün olmayacaktır. Bankamız uygun görmediği başvuruları reddetme, kampanya koşullarını değiştirme, gerekli görmesi halinde ek bilgi ve belge talebinde bulunma ve kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.
Olumlu değerlendirilerek onaylanan kredi, Garanti BBVA Mobil ve İnternet kanalları üzerinden kullanılabilir.
%0 faizli kredi kampanyası kapsamında kullanılacak minimum kredi tutarı 1.000 TL maksimum kredi tutarı 20.000 TL, maksimum vade ise 6 aydır. Şahıs firmaları için ticari amaçlı destek kredisinin maksimum vadesi 6 aydır.
Sıfır faizli kredi kampanyasından gerçek kişiler ve şahıs firmaları faydalanabilir. Kullanılabilecek kredi türü; gerçek kişiler için bireysel ihtiyaç kredisi, şahıs firmaları için ticari amaçlı destek kredisidir.
İlgili süreci tamamlayan Garanti BBVA müşterilerimiz, kampanyadan müşteri olduktan sonraki ilk kredi kullanımlarında faydalanabilir.
Kampanya tarihleri arasında dijitalden müşteri olma başvurusunu tamamlamış ve kurye sürecine aktarılmış kişilerin, müşteri olma süreçleri kampanya tarihinden sonra yine kurye süreci ile tamamlanmış olsa da kampanyadan faydalanmaları mümkün olacaktır.
Sıfır faizli kredi kampanyasından ilk defa Garanti BBVA’lı olan müşterilerimiz faydalanabilir. Daha önce Garanti BBVA’lı olup parolasını ilk defa/tekrar belirleyecek veya belirlemiş olduğu parolayla giriş yapan müşteriler bu kampanyadan faydalanamazlar.
Kredi koşullarını içeren örnek ödeme planı ve yıllık maliyet oranı aşağıdaki tabloda yer almaktadır. Hayat sigortası prim tutarı; kredi tutarına, kredi vadesine ve faiz oranına göre değişiklik göstereceğinden toplam geri ödeme tutarına dahil edilmemiştir.

Finans7.com I Ankara

Yorumlar (0)
Seçili Yorum Avatarı

Seç