Garanti BBVA'dan faizsiz 30 bin TL kredi müjdesi: Başvuru başladı 2024
Finans7 Haber
Bizi Takip Edin
App Store Google Play

Garanti BBVA'dan faizsiz 30 bin TL kredi müjdesi: Başvuru başladı 2024

Son dakika haberi: Garanti BBVA faizsiz 30 bin TL kredi başvurusu başladı. Peki başvuru şartları nedir? Başvurular nasıl yapılacak?

Kredi 30 Ocak 2024 0
Garanti BBVA'dan faizsiz 30 bin TL kredi müjdesi: Başvuru başladı 2024

Son dakika: Garanti BBVA'dan 30 bin TL faizsiz kredi müjdesi: Başvurular başladı.

Garanti BBVA tarafından bir açıklama yapıldı. Yapılan açıklamada Garanti BBVA'nın ilk defa müşteri olacak kişilere 30 bin TL faizsiz kredi ve nakit avans verileceği bildirildi. Faizsiz kredi çekmek isteyen vatandaşlar ise bankaya başvuru yapmanın yolarını ve kredi başvuru şartlarını araştırmaya başladı. Peki Garanti 30 bin tl kredi başvurusu nasıl yapılır?

"Siz de Garanti BBVA Mobil’den müşterimiz olun, 10.000 TL’ye varan faizsiz kredi ve 20.000 TL’ye varan faizsiz taksitli nakit avans fırsatından yararlanın" başlığı ile yayınlanan son dakika açıklamasında bankanın hem faizsiz kredi hem de yüzde 0 faizli, yani faizsiz taksitli nakit avans verileceği bildirildi.

Başvurya baktığımızda 30 bin liranın sadece mobilden ilk defa müşteri olacak kişilere verileceği görülüyor. Mobil uygulama üzerinden müşteri olduktan sonra aşağıda belirtilen adımları takip ederek başvurunuzu yapabileceksiniz:

BAŞVURU İÇİN TEK ŞART

Kampanyanın açıklamasına baktığımızda tek şart olduğu görülüyor. Faizsiz 30 bin TL kredi başvurusu yapacak kişilerde aranan şart şu şekilde verildi: "Kampanyadan Garanti BBVA Mobil’i indirip “Müşteri Olmak İstiyorum” adımından ilerleyerek ilk defa Garanti BBVA’lı olan müşterilerimiz kredi kartı başvuruları onaylandığında faydalanabilir"

10 BİN TL FAİZSİZ KREDİ BAŞVURU BİLGİLERİ

Banka, ilk defa müşteri olanlara 6 ay vade ile 10 bin TL faizsiz kredi veriyor. Söz konusu kredinin başvurusuna dair detaylar ve başvuru şartları şu şekilde verildi:

Garanti BBVA Mobil’i indirip “Müşteri Olmak İstiyorum” adımından ilerleyerek ilk defa Garanti BBVA’lı olan müşterilerimiz faydalanabilir.

Faizsiz kredi kampanyasına katılanlar, Mobil’den Garanti BBVA müşterisi olduktan sonra 5 gün içinde hayat sigortalı ve %0 faizli krediye başvuru yapıp kullanabilir.

Herhangi bir sebeple müşteri olma sürecinin şubeden tamamlanması durumunda kampanyadan faydalanılamaz.

Kampanya sadece Garanti BBVA Mobil ve İnternet üzerinden tamamlanacak kredi başvuruları için geçerlidir. Şubelerimizde geçerli değildir. Herhangi bir sebeple müşteri olma ve kredi başvuru süreçlerinin şubeden tamamlanması durumunda kampanyadan faydalanılamaz.

Kredi başvurunuzu Garanti BBVA Mobil ve Garanti BBVA İnternet’teki Başvurular > Kredi > İhtiyaç Kredisi adımları üzerinden azami 10.000 TL ve 6 ay vade olarak seçerek kampanyalı krediye başvurabilirsiniz.

Kampanya kapsamında bankamıza iletilen kredi talepleri bankamız kredi ve tahsis politikaları çerçevesinde, müşterinin aylık gelir bilgileri, kredi skoru vb. kriterler göz önünde bulundurularak müşteri özelinde değerlendirilecektir. Bu doğrultuda, başvurunun olumsuz sonuçlanması durumunda kampanyadan faydalanılması mümkün olmayacaktır. Bankamız uygun görmediği başvuruları reddetme, kampanya koşullarını değiştirme, gerekli görmesi halinde ek bilgi ve belge talebinde bulunma ve kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.

Olumlu değerlendirilerek onaylanan kredi, Garanti BBVA Mobil ve İnternet kanalları üzerinden kullanılabilir.

Sıfır faizli kredi kampanyası kapsamında kullanılacak minimum kredi tutarı 1.000 TL maksimum kredi tutarı 10.000 TL, maksimum vade ise 6 aydır. Şahıs firmaları için ticari amaçlı destek kredisinin maksimum vadesi 6 aydır.

Kampanyadan gerçek kişiler ve şahıs firmaları faydalanabilir. Kullanılabilecek kredi türü; gerçek kişiler için bireysel ihtiyaç kredisi, şahıs firmaları için ticari amaçlı destek kredisidir.

İlgili süreci tamamlayan Garanti BBVA müşterilerimiz, sıfır faizli kredi kampanyasından müşteri olduktan sonraki ilk kredi kullanımlarında faydalanabilir.

Kampanya tarihleri arasında dijitalden müşteri olma başvurusunu tamamlamış ve kurye sürecine aktarılmış kişilerin, müşteri olma süreçleri kampanya tarihinden sonra yine kurye süreci ile tamamlanmış olsa da kampanyadan faydalanmaları mümkün olacaktır.

%0 faizli kredi kampanyasından ilk defa Garanti BBVA’lı olan müşterilerimiz faydalanabilir. Daha önce Garanti BBVA’lı olup parolasını ilk defa/tekrar belirleyecek veya belirlemiş olduğu parolayla giriş yapan müşteriler bu kampanyadan faydalanamazlar.

Kredi koşullarını içeren örnek ödeme planı ve yıllık maliyet oranı aşağıdaki tabloda yer almaktadır. Hayat sigortası prim tutarı; kredi tutarına, kredi vadesine ve faiz oranına göre değişiklik göstereceğinden toplam geri ödeme tutarına dahil edilmemiştir.

Bankamızın kampanya koşullarını değiştirme, ek bilgi ve belge talebinde bulunma ve kampanyayı durdurma hakkını saklı tuttuğunu belirtmek isteriz.

20 BİN TL FAİZSİZ NAKİT AVANS BAŞVURUSU

İlk defa müşteri olacak kişilere 6 ay vadeli 20 bin TL faizsiz nakit avans veriliyor. 20 bin TL faizsiz nakit avansa başvuru yapmak isteyenlerin ise aşağıdaki detayları takip etmesi gerekmektedir:

Kampanyadan yararlanabilmek için müşteri olma sürecinin Garanti BBVA Mobil üzerinden tamamlanması gerekmektedir. Herhangi bir sebepten dolayı uzaktan müşteri olma sürecinin Garanti BBVA Mobil üzerinden tamamlanamaması ve sürecin şubede devam etmesi durumunda kampanyadan faydalanılamaz.

Kampanyadan Garanti BBVA Mobil üzerinden müşterimiz olduktan sonra 14 gün içerisinde Garanti BBVA Mobil, Garanti BBVA İnternet ve BonusFlaş üzerinden bireysel kredi kartı başvurusunda bulunan müşteriler, kredi kartı başvurularının onaylanması ve kartlarının açılması durumunda faydalanabilecektir.

Kampanya sadece Garanti BBVA Mobil, Garanti BBVA İnternet ve BonusFlaş üzerinden tamamlanacak kredi kartı başvuruları için geçerlidir.

Kampanya tanımı kredi kartı başvurusu onaylandıktan 1 gün sonra yapılacaktır.

Taksitli Nakit Avans kampanyasından faydalanabilmek için kredi kartının şifresinin belirlenmesi ve kullanıma açık olması gerekmektedir. Şifresi belirlenmemiş ve henüz kullanıma açılmamış kartlar kampanyadan faydalanamaz.

Kampanya kapsamında kredi kartı 23 Ocak – 31 Ocak 2024 tarihleri arasında açılan müşteriler 29 Şubat 2024 tarihine kadar faizsiz Taksitli Nakit Avans fırsatından faydalanabilecektir.

Kampanya kapsamındaki faizsiz Taksitli Nakit Avans kredi kartı açılışından sonra sadece 1 kez kullanılabilecektir.

Kampanya kapsamında maksimum 20.000 TL Taksitli Nakit Avans 6 taksit ile kullanılabilir. 20.000 TL’den yüksek tutarlı veya 6 taksitten farklı vadelerde yapılan Taksitli Nakit Avans çekimlerinde çekilen tutarın tamamı için güncel nakit avans faizi uygulanacaktır.

Kampanya kapsamındaki faizsiz Taksitli Nakit Avans sadece Garanti BBVA Mobil, Garanti BBVA İnternet Şubesi ve BonusFlaş üzerinden kullanılabilir. ATM ve Müşteri İletişim Merkezi kanallarından yapılacak işlemler kampanyaya dahil değildir.

Kampanyadan her müşteri bir kez yararlanabilir. Kampanya döneminde birden fazla kredi kartı başvurusu onaylanan müşterilerin sadece ilk onaylanan kredi kartları kampanyaya dahildir.

Kampanyaya sadece bireysel ve asıl kredi kartları dahildir. Ticari kredi kartları, ek kartlar ve sanal kartlar dahil değildir.

Kredi kartı başvurusu onaylanmayan müşteriler kampanyadan faydalanamaz.

Kredi kartı başvurusunun 20.000 TL’den daha az limit ile onaylanması halinde çekilebilecek maksimum Taksitli Nakit Avans tutarı kredi kartının limitiyle sınırlıdır.

Garanti BBVA kampanyada değişiklik yapma ve dilediği zaman sona erdirme hakkını saklı tutar.

BAŞVURU

Söz konusu kampanyaya başvurular bankanın mobil uygulaması üzerinden alınıyor.

GERİ ÖDEME NASIL OLACAK?

Peki banka geri ödemeleri nasıl alacak?

10 bin TL için ayrı, 20 bin TL için ayrı şekilde ödemeler yapılacak. 6 ay vade ile çekilecek 10 bin TL'nin aylık geri ödemesi 1667 TL olacak. 20 bin TL çekecek kişiler ise 3 bin 334 TL ödeme yapacak. Toplamda aylık 5 bin TL ödeme yapılacak ve 6 ayın sonunda 30 bin TL'lik kredi, faizsiz şekilde 20 bin TL olarak bankaya geir ödenmiş olacak.

Yorumlar (0)
Seçili Yorum Avatarı

Seç