Garanti BBVA'dan Ağustos ayı kampanyası: 10.000 TL faizsiz kredi başvurusu başladı 2023
Finans7 Haber
Bizi Takip Edin
App Store Google Play

Garanti BBVA'dan Ağustos ayı kampanyası: 10.000 TL faizsiz kredi başvurusu başladı 2023

Garanti BBVA resmi internet adresi üzerinden bir son dakika açıklaması yapıldı ve Ağustos ayına özel başlatılan faizsiz kredi kampanyasının başvuru detaylarına yer verildi.

Kredi 5 Ağu 2023 09:42 0
Garanti BBVA'dan Ağustos ayı kampanyası: 10.000 TL faizsiz kredi başvurusu başladı 2023

Garanti BBVA'dan yeni nakit avans kampanyası.

Garanti BBVA resmi internet adresi üzerinden bir son dakika açıklaması yapıldı ve Ağustos ayına özel başlatılan faizsiz kredi kampanyasının başvuru detaylarına yer verildi. Banka tarafından başlatılan kampanyaya baktığımızda faizsiz 10.000 TL verileceği görülüyor. Peki söz konusu faizsiz kredi kampanyasından kimler yararlanabilir? Başvuru nasıl yapılır? İşte Garanti BBVA faizsiz kredi finansmanı ile ilgili detaylar.

Bankadan yapılan açıklamada şu ifadeler yer aldı;

"Garanti BBVA Mobil’den şubeye gitmeden müşterimiz olup, bireysel kredi kartı başvurusu yapın, başvurunuz onaylandığında 10.000 TL’ye varan faizsiz ve masrafsız Taksitli Nakit Avans’tan 6 ay taksitle yararlanın! "

KAMPANYADAN KİMLER FAYDALANBİLİR?

Kampanya 1 Ağustos – 31 Ağustos 2023 tarihleri arasında geçerlidir.
Kampanyadan yararlanabilmek için müşteri olma sürecinin Garanti BBVA Mobil üzerinden tamamlanması gerekmektedir. Herhangi bir sebepten dolayı uzaktan müşteri olma sürecinin Garanti BBVA Mobil üzerinden tamamlanamaması ve sürecin şubede devam etmesi durumunda kampanyadan faydalanılamaz.
Kampanyadan Garanti BBVA Mobil üzerinden müşterimiz olduktan sonra 14 gün içerisinde Garanti BBVA Mobil, Garanti BBVA İnternet ve BonusFlaş üzerinden bireysel kredi kartı başvurusunda bulunan müşteriler, kredi kartı başvurularının onaylanması ve kartlarının açılması durumunda faydalanabilecektir.
Kampanya sadece Garanti BBVA Mobil, Garanti BBVA İnternet ve BonusFlaş üzerinden tamamlanacak kredi kartı başvuruları için geçerlidir.
Kampanya tanımı kredi kartı başvurusu onaylandıktan 1 gün sonra yapılacaktır.
Taksitli Nakit Avans kampanyasından faydalanabilmek için kredi kartının şifresinin belirlenmesi ve kullanıma açık olması gerekmektedir. Şifresi belirlenmemiş ve henüz kullanıma açılmamış kartlar kampanyadan faydalanamaz.
Kampanya kapsamında kredi kartı 1 Ağustos – 31 Ağustos 2023 tarihleri arasında açılan müşteriler 30 Eylül 2023 tarihine kadar faizsiz Taksitli Nakit Avans fırsatından faydalanabilecektir.
Kampanya kapsamındaki faizsiz Taksitli Nakit Avans kredi kartı açılışından sonra sadece 1 kez kullanılabilecektir.
Kampanya kapsamında maksimum 10.000 TL Taksitli Nakit Avans 6 taksit ile kullanılabilir. 10.000 TL’den yüksek tutarlı veya 6 taksitten farklı vadelerde yapılan Taksitli Nakit Avans çekimlerinde çekilen tutarın tamamı için güncel nakit avans faizi uygulanacaktır.
Kampanya kapsamındaki faizsiz Taksitli Nakit Avans sadece Garanti BBVA Mobil, Garanti BBVA İnternet Şubesi ve BonusFlaş üzerinden kullanılabilir. ATM ve Müşteri İletişim Merkezi kanallarından yapılacak işlemler kampanyaya dahil değildir.
Kampanyadan her müşteri bir kez yararlanabilir. Kampanya döneminde birden fazla kredi kartı başvurusu onaylanan müşterilerin sadece ilk onaylanan kredi kartları kampanyaya dahildir.
Kampanyaya sadece bireysel ve asıl kredi kartları dahildir. Ticari kredi kartları, ek kartlar ve sanal kartlar dahil değildir.
Kredi kartı başvurusu onaylanmayan müşteriler kampanyadan faydalanamaz.
Kredi kartı başvurusunun 10.000 TL’den daha az limit ile onaylanması halinde çekilebilecek maksimum Taksitli Nakit Avans tutarı kredi kartının limitiyle sınırlıdır.
Garanti BBVA kampanyada değişiklik yapma ve dilediği zaman sona erdirme hakkını saklı tutar.

Finans7.com I Ankara

Yorumlar (0)
Seçili Yorum Avatarı

Seç