Garanti BBVA'dan 30 bin TL faizsiz kredi ve taksitli nakit avans kampanyası: Başvuru başladı
Finans7 Haber
Bizi Takip Edin
App Store Google Play

Garanti BBVA'dan 30 bin TL faizsiz kredi ve taksitli nakit avans kampanyası: Başvuru başladı

Nakit paraya ihtiyacı olan vatandaşları ilgilendiren son dakika açıklaması geldi. Gelen açıklamada 30 bin TL faizsiz ve taksitli kredi başvurusunun başladığına yer verildi.

Kredi 26 Ocak 2024 0
Garanti BBVA'dan 30 bin TL faizsiz kredi ve taksitli nakit avans kampanyası: Başvuru başladı

Faizsiz 30 bin TL kredi başvurusu başladı.

Garanti BBVA bir son dakika açıklamasında bulundu. Banka resmi internet adresi üzerinden yapılan açıklamaya baktığımızda bankanın 10 bin TL faizsiz kredi ve 20 bin TL faizsiz ve taksitli nakit avans vereceğine yer verildi. Peki faizsiz kredi başvurusu nasıl yapılır? Başvuru şartları nedir? İşte başvuruya ilişkin son dakika bilgileri.

GARANTİ BBVA'DAN YENİ KAMPANYA

Banka tarafından yapılan açıklamada şu ifadeler yer aldı;

"Siz de Garanti BBVA Mobil’den müşterimiz olun, 10.000 TL’ye varan faizsiz kredi ve 20.000 TL’ye varan faizsiz taksitli nakit avans fırsatından yararlanın."

10.000 TL’YE VARAN FAİZSİZ KREDİ KAMPANYASI

Faizsiz kredi kampanyasından 15 Ocak – 15 Şubat tarihleri arasında Garanti BBVA Mobil’i indirip “Müşteri Olmak İstiyorum” adımından ilerleyerek ilk defa Garanti BBVA’lı olan müşterilerimiz faydalanabilir.

Faizsiz kredi kampanyasına katılanlar, Mobil’den Garanti BBVA müşterisi olduktan sonra 5 gün içinde hayat sigortalı ve %0 faizli krediye başvuru yapıp kullanabilir.

Herhangi bir sebeple müşteri olma sürecinin şubeden tamamlanması durumunda kampanyadan faydalanılamaz.

Kampanya sadece Garanti BBVA Mobil ve İnternet üzerinden tamamlanacak kredi başvuruları için geçerlidir. Şubelerimizde geçerli değildir. Herhangi bir sebeple müşteri olma ve kredi başvuru süreçlerinin şubeden tamamlanması durumunda kampanyadan faydalanılamaz.

Kredi başvurunuzu Garanti BBVA Mobil ve Garanti BBVA İnternet’teki Başvurular > Kredi > İhtiyaç Kredisi adımları üzerinden azami 10.000 TL ve 6 ay vade olarak seçerek kampanyalı krediye başvurabilirsiniz.

Kampanya kapsamında bankamıza iletilen kredi talepleri bankamız kredi ve tahsis politikaları çerçevesinde, müşterinin aylık gelir bilgileri, kredi skoru vb. kriterler göz önünde bulundurularak müşteri özelinde değerlendirilecektir. Bu doğrultuda, başvurunun olumsuz sonuçlanması durumunda kampanyadan faydalanılması mümkün olmayacaktır. Bankamız uygun görmediği başvuruları reddetme, kampanya koşullarını değiştirme, gerekli görmesi halinde ek bilgi ve belge talebinde bulunma ve kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.

Olumlu değerlendirilerek onaylanan kredi, Garanti BBVA Mobil ve İnternet kanalları üzerinden kullanılabilir.

Sıfır faizli kredi kampanyası kapsamında kullanılacak minimum kredi tutarı 1.000 TL maksimum kredi tutarı 10.000 TL, maksimum vade ise 6 aydır. Şahıs firmaları için ticari amaçlı destek kredisinin maksimum vadesi 6 aydır.

FAİZSİZ 20 BİN TL TAKSİTLİ NAKİT AVANS KAMPANYASI

Kampanya 23 Ocak– 31 Ocak 2024 tarihleri arasında geçerlidir.

Kampanyadan yararlanabilmek için müşteri olma sürecinin Garanti BBVA Mobil üzerinden tamamlanması gerekmektedir. Herhangi bir sebepten dolayı uzaktan müşteri olma sürecinin Garanti BBVA Mobil üzerinden tamamlanamaması ve sürecin şubede devam etmesi durumunda kampanyadan faydalanılamaz.

Kampanyadan Garanti BBVA Mobil üzerinden müşterimiz olduktan sonra 14 gün içerisinde Garanti BBVA Mobil, Garanti BBVA İnternet ve BonusFlaş üzerinden bireysel kredi kartı başvurusunda bulunan müşteriler, kredi kartı başvurularının onaylanması ve kartlarının açılması durumunda faydalanabilecektir.

Kampanya sadece Garanti BBVA Mobil, Garanti BBVA İnternet ve BonusFlaş üzerinden tamamlanacak kredi kartı başvuruları için geçerlidir.

Kampanya tanımı kredi kartı başvurusu onaylandıktan 1 gün sonra yapılacaktır.

Taksitli Nakit Avans kampanyasından faydalanabilmek için kredi kartının şifresinin belirlenmesi ve kullanıma açık olması gerekmektedir. Şifresi belirlenmemiş ve henüz kullanıma açılmamış kartlar kampanyadan faydalanamaz.

Kampanya kapsamında kredi kartı 23 Ocak – 31 Ocak 2024 tarihleri arasında açılan müşteriler 29 Şubat 2024 tarihine kadar faizsiz Taksitli Nakit Avans fırsatından faydalanabilecektir.

Kampanya kapsamındaki faizsiz Taksitli Nakit Avans kredi kartı açılışından sonra sadece 1 kez kullanılabilecektir.

Kampanya kapsamında maksimum 20.000 TL Taksitli Nakit Avans 6 taksit ile kullanılabilir. 20.000 TL’den yüksek tutarlı veya 6 taksitten farklı vadelerde yapılan Taksitli Nakit Avans çekimlerinde çekilen tutarın tamamı için güncel nakit avans faizi uygulanacaktır.

Kampanya kapsamındaki faizsiz Taksitli Nakit Avans sadece Garanti BBVA Mobil, Garanti BBVA İnternet Şubesi ve BonusFlaş üzerinden kullanılabilir. ATM ve Müşteri İletişim Merkezi kanallarından yapılacak işlemler kampanyaya dahil değildir.

BAŞVURU NASIL YAPILACAK?

Başvurular Garanti BBVA mobil uygulaması üzerinden alınıyor. Başvuru yapmak isteyenlerin uygulama üzerinden müşteri olması ve başvurusunu bu şekilde yapması gerekmektedir. 

Kaynak: Finans7.com

Yorumlar (0)
Seçili Yorum Avatarı

Seç