Garanti BBVA'dan 20 bin TL faizsiz kredi: Başvuru başladı

Garanti BBVA'dan 20 bin TL faizsiz kredi: Başvuru başladı

Garanti BBVA'dan bir son dakika açıklaması yapıldı. Yapılan açıklamada bankanın 20 bin lira faizsiz kredi başvurusunun başladığına yer verildi.

Kredi 3 Eylül 2023 20:20 0
Garanti BBVA'dan 20 bin TL faizsiz kredi: Başvuru başladı

Garanti BBVA'dan 20 bin TL faizsiz kredi.

Garanti BBVA tarafından bir açıklama yapıldı. Garanti resmi internet adresi üzerinden yapılan açıklamaya baktığımızda faizsiz 20 bin TL'lik kredi başvurusunun başladığı görülüyor. Peki Garanti BBVA faizsiz nakit avans ve faizsiz kredi başvurusu nasıl yapılacak? Başvuru şartları nedir?

"20.000 TL'ye Varan Faizsiz Kredi ve Taksitli Nakit Avans Kampanyası" başlığı ile yayınlanan son dakika açıklamasında şu ifadelere yer verildi: "Siz de Garanti BBVA Mobil’den müşterimiz olun, 10.000 TL’ye varan faizsiz kredi ve 10.000 TL’ye varan faizsiz taksitli nakit avans fırsatından yararlanın"

Banka müşterisi olmayan vatandaşların mobil uygulamayı indirmesi gerekmektedir. Mobil uygulamayı indirdikten sonra 5 gün içinde hayat sigortalı ve yüzde 0 faizli krediye başvuru yapılıp kullanılabilecek. Yüzde 0 faizli kredi kampanyası sadece Garanti BBVA mobil ve Garanti BBVA internet üzerinden yapılacak başvurularda geçerli oalacak.

Mobil uygulamadan başvurular kısmından kredi ve ihtiyaç kredisi kısmından başvurunuzu yapabileceksiniz. 10 bin TL ve 12 ay vade olarak krediyi çekebilecek ve bankaya ödemeleri 1 yıl içinde faizsiz şekilde yapacaksınız.

Bir diğer açıklamada ise, "%0 faizli hoş geldin kredisi kampanyası kapsamında kullanılacak minimum kredi tutarı 1.000 TL maksimum kredi tutarı 10.000 TL, maksimum vade ise 12 aydır. Şahıs firmaları için ticari amaçlı destek kredisinin maksimum vadesi 12 aydır" ifadelerine yer verildi.

Finans7.com | Ankara

Yorumlar (0)

Seç